Pasirinkite laiko juostą:
apkepas
BATE - AC MILAN
11/01 23:00
Įdėta 2011/10/24 22:46 | 0 padėkų | 3184 peržiūros
- Taip: 80.6%
- Ne: 19.4%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 93
Statymas: AC MILAN (2) @-164 10/10 -10.00
Cempionu lygoje susitinka Bate ir Milan. Manau nereikia net sakyti kas cia yra favoritai. AC MILAN zaidzia vis geriau ir geriau, visi grizo po traumu ir yra pasirenge zaisti. Bate savo pajeguma parode namie pries FCB, ir gavo i vienus vartus. Nemanau, kad AC MILAN taip sutriuskins, bet kad laimes tai tikrai, o keoficientas vertas demesio stambiai.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Visiski lavonai tie minal jei nesugeba su kazkokiais is borisovais susitvrkyt
GG vyrai, pasimovem su Milanu , italiuksciai blemba
Ragas
Toks jausmas, kad teisejas net boksuotis snd leidzia 😄
1:1 jau idomu uz ka pendeli dave...
Opa 1 0
Jo nahren,bardaciokas cia vadas! 😄DDDD
IgnasUgnius, tu pasižiūrėk, kada deda, tada komentuok. Įdeda iš vakaro, tada kitą dieną tik parašo ar laimėta, ar ne. Todėl ir rašo, kad kitą dieną post\'as padarytas. 😁
O tu matei pirmas rungtynes?