Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
apkepas

BATE - AC MILAN

11/01 23:00
Įdėta 2011/10/24 22:46 | 0 padėkų | 3184 peržiūros
  • Taip: 80.6%
  • Ne: 19.4%
  • Nežino: 0.0%
  • Balsų: 93

Statymas: AC MILAN (2) @-164 10/10 -10.00

Cempionu lygoje susitinka Bate ir Milan. Manau nereikia net sakyti kas cia yra favoritai. AC MILAN zaidzia vis geriau ir geriau, visi grizo po traumu ir yra pasirenge zaisti. Bate savo pajeguma parode namie pries FCB, ir gavo i vienus vartus. Nemanau, kad AC MILAN taip sutriuskins, bet kad laimes tai tikrai, o keoficientas vertas demesio stambiai.

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (9)

  • Visiski lavonai tie minal jei nesugeba su kazkokiais is borisovais susitvrkyt

  • GG vyrai, pasimovem su Milanu , italiuksciai blemba

  • Ragas

  • Toks jausmas, kad teisejas net boksuotis snd leidzia 😄

  • 1:1 jau idomu uz ka pendeli dave...

  • Opa 1 0

  • Jo nahren,bardaciokas cia vadas! 😄DDDD

  • IgnasUgnius, tu pasižiūrėk, kada deda, tada komentuok. Įdeda iš vakaro, tada kitą dieną tik parašo ar laimėta, ar ne. Todėl ir rašo, kad kitą dieną post\'as padarytas. 😁

  • O tu matei pirmas rungtynes?