Kas man paaiškins šitą statymą ( Laimės likusią rungtynių dalį, pirma pusė) ?? tai jeigu mano komanda pirmą kėlinį baigė 1-0 ir rungtynės pasibaigė 1-0 tai stafkė ėjo ?