Pasirinkite laiko juostą:
maklarenas
Ostende - Asvel
11/30 00:30
Įdėta 2011/11/29 13:24 | 0 padėkų | 1294 peržiūros
- Taip: 76.5%
- Ne: 23.5%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 34
Statymas: bet title Ostende win (Ostende win) @-125 8/10 -8.00
Parker ir Turiaf pasake asveliui atia ir tuom viskas pasakyta. be siu dvieju zaideju francai visai kita komanda. reikes siek tiek laiko prisitaikyti ir pakeisti zaidima be siu zaideju, tikru klubo lyderiu. dabar to laiko nebuvo pakankamai. Ostendei pergale labai reikalinga del situacijos grupej, zaidziama namie. sekmes
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Visa tapeta sukniso, o buvo like paskutiniai....nx...nx
Nu kokie jie tragiski , gaila net neziureti....
Ketvirto kelinio zaidimas Oostendes... Is po krepsio nepataiko, kazkoks vaikas laksto, nesamones daro, nesodina jo niekas. Tarpklasinese panasus lygis budavo... Is po krepsio kai prameti laisvas, tai persimesk i saskiu sporta, nes krepsiny nera ka vaikt.
Bookeris atejo iki trajako, ziurovai rekia mesk, tas ir mete 😄
No way cia jau
Nu ir issigimeliu komanda...
Na retai pamatysi kad savi ziurovai nusvilpinetu 😁
Cia baisu. Ne uz belgu krepsini statyt...
Ziauru...
Be sansu chebra, jokio zaidimo nera
Pradzia 17-3. Jau buvau pradejes rankas trint. Viskas nuo pradziu. 30-30. Tikekimes geriausio. 😁
Taip gerai pradejo belgai ir paleido...
Eurocupe jie ir taip dar nezaide...
Jeigu teisingai kalba , tai \" Oostende is without 1st SG Lojeski (12,5 ppg) and routine center Van Der Spiegel (7 ppg)\"
Spejau pirmadieni prigriebt dar sita su 2,35 kofu. Turetu eit. 😁