Pasirinkite laiko juostą:
Vyckaaa
Knicks (Lin) - Nets
02/21 05:30
Įdėta 2012/02/20 21:35 | 0 padėkų | 1032 peržiūros
- Taip: 23.3%
- Ne: 76.7%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 30
Statymas: Mažiau (21) @-154 6/10 -6.00
Sveiki, na šitas statymas mane labai sudomino, Lin\\\'as tikrai išties įspūdingai žaidžia, tačiau kažkada ir jis išseks ir manau šiose rungtynėse nets bus tinkamai pasiruošę prieš jį. Tuo labiau New Yorke paduogėjo metikų, vakar debiutavo Smithas, manau jis šian norės dar labiau parodyt save ir atliks daugiau metimų. Dar vienas gal ne tiek svarus argumentas, kad Jeremy gali būt šiek tiek pavargęs po vakarykščių rungtynių prieš Mavs. Na žiūrėsim kas čia bus, ir šiek tiek baisoka, bet ir norisi statyt. sėkmės kas ima.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Na nežinau, man jis neužtikrintai taip žaidžia. dažnai pasiseka.
Tik ne su tokiu kofu. Taip greit išsekti negali, žmogus paruoštas ilgam ir alinančiam sezonui su daug varžybų, čia profesionalas, tai dar čia vanduo, palyginus to, kokie krūviai dar jo gali laukt...
Kad jis jau nepavargsta jau 10 rungtyniu zaidzia pries sudino defenso netsus pries kuriuos jis ir pradejo savo iskilima pelnydamas 25 pt . Kitas dalykas kamuolys tai buna jo rankose visada ir zaidzia jis daugiausiai is visu . Statyti pries zaideja kuris yra on fire yra tikra beprotybe