Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
ano

Siroki - Igokea

09/28 22:00
Įdėta 2012/09/28 14:40 | 0 padėkų | 1189 peržiūros
  • Taip: 63.3%
  • Ne: 3.3%
  • Nežino: 33.3%
  • Balsų: 30

Statymas: Igokea (Igokea) @-105 8/10 +7.60

Prasideda Adrijos krepsinio lygos sezonas , ir cia uzkliuvo dvieju Bosniu ekipu susitikimas. Dvikova kaip ir principine , kadangi praeita sezona Siroki tapo Bosnijos cempionais , iveike Igokea serijoje iki 3-ju pergaliu 3-1 , todel motyvacijos sveciams si vakara neturetu trukti.

Einam prie reikalo. Sis sezonas Siroki atrodo bus kurkas sudetingesnis - bent jau finansiskai. Komanda surinko ganetinai silpna sudeti , su daug jaunu zaideju , is kuriu net 7-niem nera daugiau nei 22metai. Komanda i prieki turetu vesti pagrinde Sutalo , Sakic , Morovic , kiti pagrinde jauni zaidejai , praeita sezona jeigu ir buve komandoje , tai tik kaip atsarginiai. Komanda paliko vienas pagrindiniu jos lyderiu Stemberger , kuris persikele i ta pacia Igokea.

Kalbant apie Igokea , tai sios komandos sudetis atrodo kurkas solidesne siais metais. Amerikietis Edwards , tas pats Stemberger , Joksimovic , Dozet , bei dar keletas patyrusiu , zaideju.

Viska sudejus , atrodo , kad si sezona bent jau Bosnijoje Igokea bus kurkas stipresne , todel kofas galvoju dar tikrai prabangus , ir pabandyti sveciu pergale tikrai verta.

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (19)

  • Ačiū ir su pergale Jus (;

  • Ir tave su tuo paciu 😋

  • Nu verksniai su pergale ;]

  • Baudų nepataiko, nu ir dolbajobai

  • Čia yra pzdc...

  • Jei jau manot ,kad pralos tai drauskites ir durkit uz siroku ant 7kofo..

  • Viskas gerai yra ko cia verkiat nereik mum +20 mum uztenka pergales taip ,kad viskas cia puikiai einasi

  • Kaip taip imanoma zaisti, protu nesuvokiama...

  • Pardave jie cia varzybas

  • Na va, prasideda ir nesąmonės 😄

  • Palauk antroj pusej atsipalaiduos issvaistys persvara ir prasides nesamones. Zinoma nenoriu prikarkseti cia, bet daznai tokie breidai buna. Nesveskim anksciau laiko 😁

  • Nu vaikai nlb pasigina kolkas 😁

  • Viena iš tų labai retų stafkių, kur viskas labai ramiai eina. Tuo labiau su 1,85 kofu.

  • Neblogai juda ;]

  • Na pirmas kelinys nuteikia optimistiskai 😁

  • Jap (:

  • Atrodo kad easy bus 😁

  • Imam

  • Tonybet 2.05koe