Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

500 Lt lažybų strategija (by Aoj)

Atsakyti Sekti temą
Sveiki.
Lazybose esu ne pirma diena, kaip ir siame puslapyje... Tiesa, anksciau budavo daugiau veiksmo cia, na, bet yra kaip yra. Gal pinigu kiekis sumazejo pas zmones, gal statantieji uzsienin uzdarbiaut isleke... Bet tema ne apie tai. 😁

Kadangi paskutiniu metu mano statymai is 3-5 ivykiu pradejo labai slubuoti ir nesti nemaza minusa, sugalvojau isbandyti nauja sau statymo buda. Nepriklausomai nuo koeficientu, ivykiu patrauklumo ir pan... imsiu tik po viena ivyki ivariomis sumomis. Kadangi nenoriu vesti kazkokios popierines apskaitos, pasirinktus ivykius postinsiu cia.
Sustojimo taskas bus pasibaige pinigai, arba solidus pliusas.

Is tiesu, kitu nuomone apie toki reikala man nera idomi. Nebent protingas zmogus protingai ka parasytu.
Na, o dedami ivykiai galbut kazkam leis pasitikrint, ar masto panasiai, ar priesingai apie ivairias tam tikru ivykiu baigtis. 😁
Registravosi: 2009/08/12 Žinučių: 50
Cituoti
0
Taigi, pirmam kartui:

Indiana Pacers - Denver Nuggets Koef. 2.00 - 70 Lt -

Carmelo Anthony (Denver Nuggets) PT -25.5+ Koef. 1.80 - 50Lt -

LeBron James (Miami Heat) PT -23.5+ Koef. 1.80 - 50Lt +

Dwyane Wade (Miami Heat) PT -24.5+ Koef. 1.80 - 50Lt +

Standard - RC Genk Koef. 3.20 - 30Lt -


Statyta suma 250 Lt. Lazybu bendrove - Orakulas. Laukiam rezultatu.
Rezultatas - 70 Lt.
Likusi suma 430 Lt.
Registravosi: 2009/08/12 Žinučių: 50
Cituoti
0
Per tokius ir luzta puslapis! Nei kam cia padesi nei kam idomu kiek tu laimesi 😋
Registravosi: 2010/10/25 Žinučių: 89
Cituoti
0
Man labai idomu 😋
Registravosi: 2010/01/18 Žinučių: 1200
Cituoti
0
Kaip tau nebus idomu kai savo negali skaiciuot 😄
Registravosi: 2010/10/25 Žinučių: 89
Cituoti
0
-70lt
Registravosi: 2008/05/07 Žinučių: 151
Cituoti
0
Mourinho, pries komenduodamas koki nors posta paskaityk ji daug daug kartu, arba tiesiog skaityk tol, kol suprasi. Manajam aiskiai parasyta, kad tokie pastebejimai, kaip tavasis nera idomus.
Kokia nauda is sitos temos kitiems? Galbut tiesiog kazkas pamatys, kaip viena ar kita bukmekeriu pasiulyma vertina kiti, siuo atveju - as. Na, o mano patirtis lazybose labai marga, nuo minuso, kuris daugeli priverstu atsisesti, iki pliuso, uz kuri vidutinis lietuvis pragyventu metus laiko.


Siai dienai rytinis online Orakule, kol neprasidejo makalyne su foru didinimais/mazinimais.

F.C. Barcelona - Lietuvos rytas H(0-19.5) Koef. 1.90 - 50Lt. +

Khimky - Maccabi Tel Aviv Koef. 2.10 - 50Lt. +

Panathinaikos - Efes Pilsen H(0-9.5) Koef. 1.9 - 50Lt. -


Statyta suma 150 Lt.
Kolkas tiek, nakciai imsiu NBA, bet cia jau priklausomai nuo to, reikes atmust, ar turesiu pliusa vakare.

Sio statymo balansas +50Lt.
Registravosi: 2009/08/12 Žinučių: 50
Cituoti
0
Sorry už offtopą, bet smalsu pasidarė, iki kokios sumos sugebėjai prasilošti, kad sakai- daug kas prituptų? Ar čia taip ir bus asmeninė paslaptis?
Registravosi: 2008/03/27 Žinučių: 11
Cituoti
0
Ne, anokia cia paslaptis... Karti patirtis, kuria galiu drasiai pasidalint. Pirmais metais, kai uzsikabinau uz lazybu, o uzsikabinau, nes po keliu laimejimu pasirode, kad tai lengvi pinigai. Tuomet sukaliau virs 10 000 per nepilnus tris men ir tik pasibaigus gryniesiems supratau, kad jei dar taip eisiu, niekad neatmusiu... Na ir pradejau analizuoti save, savo mastyma, paziurejau i pacias lazybas kitu kampu, pradejau dometis, kaip stato kiti, kokius ivykius ima ir t.t. Ir tokia patirtis dave savo vaisiu.
Tiesa, gerai, kad buvo apie menesi tarpas, kuomet laukiau pinigines papildymo, nes kitaip galbut buciau dar daugiau praloses 😁
Registravosi: 2009/08/12 Žinučių: 50
Cituoti
0
Jo, jausmas ir man nesvetimas, kai gerokai prakiši. Žinok, nepritupiau pamatęs tokią sumą...😁 Kai eini į minusą, labai gerai padaryti pertraukėlę. Galva išsivalo nuo paranojiškų minčių, ir šiaip geriau jauties. Tad sėkmės tau.
Registravosi: 2008/03/27 Žinučių: 11
Cituoti
0
Snd pasirinkimai tikrai geri, tik as maccabi pliusine paemiau..😁
Registravosi: 2010/10/11 Žinučių: 1
Cituoti
0
Tikiu, kad nepritupei 😁 Bet is patirties zinau, kad dauguma garsiai sukaujanciu ir daugiausia rasinejanciu stato iki 100lt... 😉
Apskritai, priejau isvados, kad norint eit i pliusa, negalima lazintis kasdien. Reikia ne ieskot geru ivykiu, o sulaukt ju. Ir negalima statinet "saves patikrinimui", tarkim, kai nerandi uz ka padet, paimi kelis ivykius siaip, pasitikrinimui. Nes bet koks pralosimas veikia psichologiskai, sukausto. O jei prakisi pora rimtu, po to dar kelis pasitrikrinimui ir atsiranda baime pralost. O ka tai reiskia, manau zino visi, kas yra daugiau kartu is eiles nudege 😉

Nedekosiu uz sekme, nes sako, kad negalima. O ir siaip, dabar jau toks lyg ir svenciu periodas, patraukiau didelius pinigus nuo lazybu, bandau tokia ideja atsipalaiduot 😁
Registravosi: 2009/08/12 Žinučių: 50
Cituoti
0
F.C. Barcelona - Lietuvos rytas K4 H(0-4.5) Koef. 1.85 - 100Lt +

Tikriausiai nieko nelemiantis barsai kelinukas bus.
Registravosi: 2009/08/12 Žinučių: 50
Cituoti
0
Taigi apibendrinant siandiena.
Pirmasis statymas +50Lt.
Antrasis +85Lt.

Likusi suma 565 Lt.

Kadangi pliusas, nakciai imam drasiau:

Denver Nuggets - L.A. Lakers Koef. 2.10 - 50Lt +

Dwyane Wade (Miami Heat) PT -25.5+ Koef. 1.80 - 50Lt +

Carmelo Anthony (Denver Nuggets) PT -24.5+ Koef. 1.80 - 50Lt -

Miami Heat - Boston Celtics Koef. 2.70 - 50Lt +

Pastatyta suma 200 Lt. (Orakulas)
Registravosi: 2009/08/12 Žinučių: 50
Cituoti
0
Nu tu cia susaudei 😁 ziuresim kaip bus, tik man niekaip nesueina, kaip tu nori kad denveris laimetu ir carmelo totalo nepermestu? :/ wade irgi idomus pasirinkimas, nu zodziu, sekmes tau, po vakarykstes nba nakties as pailsesiu, simboliskai minusine lakeriu ir buliu sudesiu su pliusine bostono, ziuresim kas cia sulips 😁
Registravosi: 2009/04/27 Žinučių: 53
Cituoti
0
Matai, viena prasoviau ir kaip tik pats atkreipei demesi i ta statyma, kad Carmelo nepermes... Turejau tokia minti, kad uzspaus ji Lakeriai ir neleis draskytis per daug... Esme tame, kad pergales is nuojautos kaliau, o del zaideju sudirbo mastymas. Ir kiek is patirties esu pastebejes, nuojauta retai paveda, o mastymas... Dazniausiai bandom pasirinkt racionalesni varianta, taip bandydami apgaut netgi savo nuojauta. 😉

Na, bet galutinis variantas dziugina. Naktinis +135 Lt.
Likusi suma 700 Lt.
Registravosi: 2009/08/12 Žinučių: 50
Cituoti
0
Buvau gal blogas pranasas 😁 Bet isties neblogai, sianakt bus dar idomiau pamatyt tavo pasiulymus 😁
Registravosi: 2009/04/27 Žinučių: 53
Cituoti
0
Maciau vienas linksmuolis pasiskolino mano pirmaji posta sioje temoje. 😄

Savaitgalis baigiasi, bandom pasigaudyt keleta statymu tai pabaigai. Velyvi, bet visa diena stebejau kaip ir kas vyksta futbole, ka nuojautos snekejo. Kiek tiesos... Todel tik dabar statau.

Steve Nash (Phoenix Suns) PT -18.5+ Koef. 1.80 - 50Lt -

L.A. Lakers - Phoenix Suns H(0-9) Koef. 1.90 - 50Lt +

Kevin Durant (Oklahoma City Thunder) PT -30.5+ Koef. 1.80 - 50Lt -

Pau Gasol (L.A. Lakers) PT -20.5+ Koef. 1.80 - 50Lt +

L.A. Lakers - Phoenix Suns K1 Koef. 1.55 - 100Lt +

L.A. Lakers - Phoenix Suns K2 Koef. 1.60 - 100Lt -

Manu Ginobili (San Antonio Spurs) PT -20.5+ Koef. 1.80 - 50Lt. -

Pastatyta suma 450Lt (Orakulas). Laukiam rezultatu...
Registravosi: 2009/08/12 Žinučių: 50
Cituoti
0
Mano manymu per daug pinigu įkišai kaip dviem rungtynėms, nereikia pamiršti, kad ir nesamių būna, ypač nba, todėl man toks banko valdymas nelabai priimtinas :/
Registravosi: 2009/04/27 Žinučių: 53
Cituoti
0
Visiskai pritariu, kad didele banko dalim manipuliuoju, bet esme, kad esu neprates statinet tokias sumas, todel per daug ivykiu paskleidziau apvaliau... Ir nesuprantu, kas vakar labiau veike pasirenkam ivykiu baigtis. Logika, ar nuojauta... Gal po savaitgalio cia taip.
Kas del NBA, tai vakar tikrai buvo netiketumu. Ir dabar ziuredamas jau kitomis akimis ir matydamas rezultatus, manau, kad nereikejo imt Lakers 2K. Visa kita yra, kaip yra.
Taigi, ka turim.
Pastatyta suma 450Lt.
Rezultatas -110Lt.
Nemalonus, bet salyginai nebaisus skaicius 😁

Likusi suma 590Lt.
Registravosi: 2009/08/12 Žinučių: 50
Cituoti
0