Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

500 Lt lažybų strategija (by Aoj)

Atsakyti Sekti temą
Tau reikia argumentu? O paciam nekyla minciu pamastyti placiau? 😁
Mano analize paremta keliais kertiniais elementais:
zaidejo amzius
poilsio dienu skaicius
namai/isvyka
kas dengs/ka jis dengs
uzimama vieta komandoje
Nezinau, kuo pats vadovaujies, todel butu idomu suzinoti...
Malti ta pati per ta pati gali visi 😁
Ka reiskia "statymus"? Kad tavo sirdelei butu ramiau galiu ideti ir korteliu nr, nes daznai statau internetu. Pamatysi pralostas, gal maloniau pasidarys, juk lietuvis esi.
Kas liecia mano siandienini pasirinkima, tai taip, nepadariau analizes. Su pora zmoniu apsvarstem ir tiek.
Nenoriu atrodyti nei protingesnis, nei koks kitoks. Tai galima irodyti kitais budais, ne lazybomis. Na nebent tu atrodai sau protingesnis, kai pakomentuoji kitu statymus.
Esme, kad kai mano statymai NBA pliusavo, tylejai. Dabar prabilai... 😁 Malonu.
Siandien pasedesiu ir idesiu dar statymu su zaideju taskais. Jei praeis, sakysi, sekme? Jei ne - sakysi, kad tai tik patvirtina tavo zodzius...
Tokie jau tie lietuviai 😁
Registravosi: 2009/08/12 Žinučių: 50
Cituoti
0
Tau reikia argumentu? O paciam nekyla minciu pamastyti placiau? 😁
Mano analize paremta keliais kertiniais elementais:
zaidejo amzius
poilsio dienu skaicius
namai/isvyka
kas dengs/ka jis dengs
uzimama vieta komandoje
Nezinau, kuo pats vadovaujies, todel butu idomu suzinoti...
Malti ta pati per ta pati gali visi 😁
Ka reiskia "statymus"? Kad tavo sirdelei butu ramiau galiu ideti ir korteliu nr, nes daznai statau internetu. Pamatysi pralostas, gal maloniau pasidarys, juk lietuvis esi.
Kas liecia mano siandienini pasirinkima, tai taip, nepadariau analizes. Su pora zmoniu apsvarstem ir tiek.
Nenoriu atrodyti nei protingesnis, nei koks kitoks. Tai galima irodyti kitais budais, ne lazybomis. Na nebent tu atrodai sau protingesnis, kai pakomentuoji kitu statymus.
Esme, kad kai mano statymai NBA pliusavo, tylejai. Dabar prabilai... 😁 Malonu.
Siandien pasedesiu ir idesiu dar statymu su zaideju taskais. Jei praeis, sakysi, sekme? Jei ne - sakysi, kad tai tik patvirtina tavo zodzius...
Tokie jau tie lietuviai 😁
Protingesnis tikrai neatrodysi, nepergyvenk 😄 O jei rimtai, tai reikia susidaryti kazkoky tai yspudy apie zmogaus statymus, kad galetum komentuoti. Ne is lempos cia saudau tuos komentarus. Tiesiog pamaciau, kad nieko naujo nebus ir galiausiai tavo bankas sunyks, o ypac statant su 1.8 kofu 😄 Tingiu gincytis, bet, kadangi, pasakei kaip renkiesi savo statymus, tai palinkesiu sekmes, nes dabar jau viskas "ne is lempos"...
Registravosi: 2008/10/20 Žinučių: 583
Cituoti
0
Na tu pasirodei ypac protingas savo komentarais 😁
Gal pasakysi kokia lazybu bendrove, kurioje uz zaideju taskus duoda daugiau nei 1.85 koef?
Taip pat, jei jau komentuoji, tai atkreipk demesi i tai, kad si tema sukurta tam, jog pasitikrinciau save imdamas po viena ivyki atskirai.

Beje, nesusilaikiau, nes laikai save ypac kietu... Tai dabar visiem pasakyk, kokiais argumentais remdamasis pasiulei siandien i dieno bilieta FC Twente pergale? 😁

Matai, as nesu toks kietas, kad kitiem siulyciau uz ka statyt. O tu esi labai stiprus lazybininkas, kuris patare sio puslapio lankytojam statyma (koef. 1.64, bet juokiamasi is mano 1.8)...

80' FC Twente Enschede 1 - 2 AZ Alkmaar
Ponas Tomai. Saunus pasirinkimas Jusu 😄
Registravosi: 2009/08/12 Žinučių: 50
Cituoti
0
Taigi, likusi suma 135Lt 😁

-15+/Carter Vince Koef. 1.85 - 50Lt (Top Sportas) -

Chris Bosh (Miami Heat) PT -17.5+ Koef. 1.80 - 50Lt (Orakulas) +

Žydrūnas Ilgauskas (Miami Heat) PT -6.5+ Koef. 1.80 - 35Lt +

Sumazejo bankas, rytoj galbut jau ir apibendrinima bei isvadas reikes daryt 😁
Registravosi: 2009/08/12 Žinučių: 50
Cituoti
0
Na tu pasirodei ypac protingas savo komentarais 😁
Gal pasakysi kokia lazybu bendrove, kurioje uz zaideju taskus duoda daugiau nei 1.85 koef?
Taip pat, jei jau komentuoji, tai atkreipk demesi i tai, kad si tema sukurta tam, jog pasitikrinciau save imdamas po viena ivyki atskirai.

Beje, nesusilaikiau, nes laikai save ypac kietu... Tai dabar visiem pasakyk, kokiais argumentais remdamasis pasiulei siandien i dieno bilieta FC Twente pergale? 😁

Matai, as nesu toks kietas, kad kitiem siulyciau uz ka statyt. O tu esi labai stiprus lazybininkas, kuris patare sio puslapio lankytojam statyma (koef. 1.64, bet juokiamasi is mano 1.8)...

80' FC Twente Enschede 1 - 2 AZ Alkmaar
Ponas Tomai. Saunus pasirinkimas Jusu 😄
Ko cia parines,nekreipk i ta Toma demesio ,kas ilgiau cia tame puslapyje susidare savo nuomone apie ji.
Registravosi: 2010/01/06 Žinučių: 27
Cituoti
0
Esu toks zmogus, kad jei mane uzkabina, tai ir issiaiskinu 😉 Tuo labiau, kai oponentas nera toks stiprus, kokiu dedasi. Svarbiausia suprasti, kad zeminant kitus, ju mastyma, pliusus ir minusus, pats auksciau nepasikelsi. 😁

Tik labai neidomu, kai bandoma kritikuoti destruktyviai... Tikriausiai todel, kad kitaip nesugebama.
Registravosi: 2009/08/12 Žinučių: 50
Cituoti
0
Na tu pasirodei ypac protingas savo komentarais 😁
Gal pasakysi kokia lazybu bendrove, kurioje uz zaideju taskus duoda daugiau nei 1.85 koef?
Taip pat, jei jau komentuoji, tai atkreipk demesi i tai, kad si tema sukurta tam, jog pasitikrinciau save imdamas po viena ivyki atskirai.

Beje, nesusilaikiau, nes laikai save ypac kietu... Tai dabar visiem pasakyk, kokiais argumentais remdamasis pasiulei siandien i dieno bilieta FC Twente pergale? 😁

Matai, as nesu toks kietas, kad kitiem siulyciau uz ka statyt. O tu esi labai stiprus lazybininkas, kuris patare sio puslapio lankytojam statyma (koef. 1.64, bet juokiamasi is mano 1.8)...

80' FC Twente Enschede 1 - 2 AZ Alkmaar
Ponas Tomai. Saunus pasirinkimas Jusu 😄
Taigi parasiau pasirinkimo motyvus. O tu ka kvapas savsiem achujielines parasai kai komanda pirmavusi 1-0 gavo raudona ir prasileido 2 golus?
Registravosi: 2008/10/20 Žinučių: 583
Cituoti
0
Apsieisim be yzaidinejimu sy karta. Pasijautei kazkuo is nulio issokes...
Registravosi: 2008/10/20 Žinučių: 583
Cituoti
0
Koks cia motyvas, kad praleimetos dvi + reikia tasku? 😁 Argi cia motyvas?
Atsakinek pats i savo klausimus....
Koks skirtumas, komanda pirmauja, ar ne, jei gauna, tai gauna. O jei tu statei uz pergale, tai PRALOSEI 😁

P.s.
Uz tokius drastiskus issireiskimus krentama veidu i asfalta. Todel buk malonus, savo kultura rodyk savo aplinkoj, o ne viesumoj...
Registravosi: 2009/08/12 Žinučių: 50
Cituoti
0
Koks cia motyvas, kad praleimetos dvi + reikia tasku? 😁 Argi cia motyvas?
Atsakinek pats i savo klausimus....
Koks skirtumas, komanda pirmauja, ar ne, jei gauna, tai gauna. O jei tu statei uz pergale, tai PRALOSEI 😁

P.s.
Uz tokius drastiskus issireiskimus krentama veidu i asfalta. Todel buk malonus, savo kultura rodyk savo aplinkoj, o ne viesumoj...
E tu asfalte 😄 Nuleisk tona, nes niekas cia taves nebijo 😄 Pagasdint nusprende klaviaturos riteris..... As tau numesciau aprasyma anglu kalba su paaiskinimu kodel reikejo statyt, bet nevertas tu jo 😁
Registravosi: 2008/10/20 Žinučių: 583
Cituoti
0
Gerbiamasis, tau pirmam iteiksiu pakvietima i dar kuriama projekta. Ten galesi parodyt, kas toks esi ir kokiais laimejimais gali pasigirt realiai ir taip, kad visi matytu. Galbut pasiseks patekt i kita etapa 😉 Kolkas tiek is mano puses, neidomu bendraut su zmogum, kuris be keiksmu daugiau neturi ka pasakyt.
Geriau su sunim pakalbet. Tas bent linksmas 😁

Anglu kalba? Ne viena toki galiu nukopijuot is uzsienio forumu. taigi, pasilaikyk sau, nes kaip VISI MATOM, si karta jis nieko vertas.
Registravosi: 2009/08/12 Žinučių: 50
Cituoti
0
Gerbiamasis, tau pirmam iteiksiu pakvietima i dar kuriama projekta. Ten galesi parodyt, kas toks esi ir kokiais laimejimais gali pasigirt realiai ir taip, kad visi matytu. Galbut pasiseks patekt i kita etapa 😉 Kolkas tiek is mano puses, neidomu bendraut su zmogum, kuris be keiksmu daugiau neturi ka pasakyt.
Geriau su sunim pakalbet. Tas bent linksmas 😁

Anglu kalba? Ne viena toki galiu nukopijuot is uzsienio forumu. taigi, pasilaikyk sau, nes kaip VISI MATOM, si karta jis nieko vertas.
Bendravimas priklauso nuo nuotaikos. Jeigu ta nuotaika prasta ir ja dar kazkas bando sugadinti, tai be keiksmazodziu sunkiai...
Kas del forumo, tai tu is jo negaletum nukopint 😁
Registravosi: 2008/10/20 Žinučių: 583
Cituoti
0
Gerbiamasis, tau pirmam iteiksiu pakvietima i dar kuriama projekta. Ten galesi parodyt, kas toks esi ir kokiais laimejimais gali pasigirt realiai ir taip, kad visi matytu. Galbut pasiseks patekt i kita etapa 😉 Kolkas tiek is mano puses, neidomu bendraut su zmogum, kuris be keiksmu daugiau neturi ka pasakyt.
Geriau su sunim pakalbet. Tas bent linksmas 😁

Anglu kalba? Ne viena toki galiu nukopijuot is uzsienio forumu. taigi, pasilaikyk sau, nes kaip VISI MATOM, si karta jis nieko vertas.
Prasyciau ir man pakvietima. Labai sudomino. Dekui.
Registravosi: 2009/07/23 Žinučių: 388
Cituoti
0
Vakar +18Lt 😁
Likusi suma 153Lt.

Siandien:

Montepaschi Siena - Angelico Biella H(0-11.5) Koef. 1.85 - 50Lt +

Armani Jeans Milano - Lottomatica Roma H(0-7.5) Koef. 1.85 - 50Lt -

Žalgiris - Lietuvos rytas Koef. 3.55 - 53Lt -

Pastatyta suma 153Lt. (Orakulas)
Registravosi: 2009/08/12 Žinučių: 50
Cituoti
0
Likusi suma 92.5Lt
Bet dar nebaigta 😄
Nakciai:

Monta Ellis (Golden State Warriors) PT -25.5+ 1.80 - 92.5Lt +
Registravosi: 2009/08/12 Žinučių: 50
Cituoti
0
Gerbiamasis, tau pirmam iteiksiu pakvietima i dar kuriama projekta. Ten galesi parodyt, kas toks esi ir kokiais laimejimais gali pasigirt realiai ir taip, kad visi matytu. Galbut pasiseks patekt i kita etapa 😉 Kolkas tiek is mano puses, neidomu bendraut su zmogum, kuris be keiksmu daugiau neturi ka pasakyt.
Geriau su sunim pakalbet. Tas bent linksmas 😁

Anglu kalba? Ne viena toki galiu nukopijuot is uzsienio forumu. taigi, pasilaikyk sau, nes kaip VISI MATOM, si karta jis nieko vertas.
Prasyciau ir man pakvietima. Labai sudomino. Dekui.


Butinai, Nirvana. Kuomet startuosim, bus ir reklamos ir asmeniniu pakvietimu. Nes norisi surinkti kuo ivairesniu zmoniu ir kuo daugiau. tai tiek kolkas.
Registravosi: 2009/08/12 Žinučių: 50
Cituoti
0
Taigi po vakar:
Balansas +74Lt
Likusi suma 166.5Lt

Siandien:

Spartak-ShVSM - Efes-Spartak Noginsk Koef. 3.00 - 35Lt +
Registravosi: 2009/08/12 Žinučių: 50
Cituoti
0
Dienos balansas +70Lt
Likusi suma 236.5Lt

Naktinis:

Ray Allen (Boston Celtics) PT -16.5+ Koef. 1.80 - 150Lt (Orakulas) +
Registravosi: 2009/08/12 Žinučių: 50
Cituoti
0
Naktinis +120Lt
Likusi suma 356.5Lt

Danny Granger (Indiana Pacers) PT -22.5+ Koef. 1.80 - 70Lt -

Josh Smith (Atlanta Hawks) PT -16.5+ Koef. 1.80 - 50Lt +

Abu is Orakulo.
Registravosi: 2009/08/12 Žinučių: 50
Cituoti
0
Dar Kobe bus 25.5 over, bet koef Orakule sumazintas, tai neimu.
Registravosi: 2009/08/12 Žinučių: 50
Cituoti
0