Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

500 Lt lažybų strategija (by Aoj)

Atsakyti Sekti temą
Šiandien vėl suma pakankamai didelė lyginant su disponuojamu banku. Tačiau nusprendžiau dar kartą neatmest jokių įvykių, kurie atrodo einami. Tiesa, Carmelo tope buvo 25 tšk., tačiau koef. tik 1.65, todėl viskas ir vėl paimta Orakule.

Kevin Durant (Oklahoma City Thunder) PT -29.5+ Koef. 1.80 - 50Lt -

Dwight Howard (Orlando Magic) PT -21.5+ Koef. 1.80 - 50Lt -

Carmelo Anthony (Denver Nuggets) PT -26.5+ Koef. 1.80 - 50Lt -

Phoenix Suns - Denver Nuggets Koef. 2.00 - 100Lt -

Utah Jazz - Oklahoma City Thunder Koef. 1.50 - 100Lt. -

Pastatyta suma 350Lt.
Registravosi: 2009/08/12 Žinučių: 50
Cituoti
0
Pirma ir paskutini atvirksciai paimciau, D12 nelisciau, su kitais dviem sutinku, dar sianakt graziai atrodo GSW - DET bendras overis 206, bei OKC ir Jazzu overis 205 😁 viskas ka as paemes, ziuresim kas cia pripliusuos sianakt 😁
Registravosi: 2009/04/27 Žinučių: 53
Cituoti
0
Rezultatas -350Lt.
Likusi suma 240Lt.

Buna ir taip.... Bet niekaip nesuprantu kaip Oklahomos pergale ismastet? Kokie argumentai? 😉 Nes siandien rezultatus ziuredamas, matau, kad nemazai yra emusiu ja... Man niekaip nesviete, bet nereikejo list uz toki kofaapskritai.
Durantas 0.5 tsk permete, tope jam buvo 28tsk duoti, tik koef 1.65 😁
Apie Carmelo su Howardu patyliu, tiesa juos dar pasigausiu ir atmus savo minusa 😉
Bet kaip Denveris gavo, tai nesuvokiu....
Na, jei butum tu emes, butu grazus pliusas 😉 Tik GSW - DET nepermete....
Registravosi: 2009/08/12 Žinučių: 50
Cituoti
0
Na po vakarykscio fiasko bandysiu atsitiest, panaudomas to fiasko kaltininkus 😁

Carmelo Anthony (Denver Nuggets) PT -26.5+ Koef. 1.80 - 100Lt -

Chauncey Billups (Denver Nuggets) PT -15.5+ Koef. 1.80 - 50Lt +

Pau Gasol (L.A. Lakers) PT -21.5+ Koef. 1.80 - 50Lt +

Pastatyta suma 200Lt. Lauksiu teigiamu rezultatu. Uzteks nesamoniu cia 😉

Dar imciau Kobe 25.5tsk under'i, bet... bankas baigiasi.
Registravosi: 2009/08/12 Žinučių: 50
Cituoti
0
Nu sekmes sianakt, jei idomu as sianakt pazaisiu su sixteriais, aisku nepagailesiu babkiu uz lakersus ir simboliskai NYK, dar was tor bendra overi 203, laukiam siurprizu 😁
Registravosi: 2009/04/27 Žinučių: 53
Cituoti
0
Nakties balansas -20Lt
Likusi suma 220Lt.

Ajajaj, Carmelo puse tasko... Ir jei neklistu, tai diena orakulas dave 25,5tsk... 😁 Na nieko, svarbu kiti du pasitempe.
Zinoma, visuomet idomu isgirst kitu nuomone, siuo atveju tavaja ypac. Ka jau matydami rezultatus galim komentuot, tai pats tikrai nebuciau emes NYK, nes denveriui jau turejo but pergale. Bet vos vos, cia gana netiketai.
WAS - TOR pataikei i totala....
O kas del Lakers, tai man jie kazkodel nepatikimai atrodo. Kofai zemi ir taip nuojauta kuzda, kai kada paimsiu ir pasiks 😄

As dar apie Denverio 112+ svarsciau, bet Carmelo patikimiau atrode, deja suklydau.
Registravosi: 2009/08/12 Žinučių: 50
Cituoti
0
Na ka sianakt geriau tau pasiseke, nors nelabai teigiamai i tuos zaidejus ziuriu 😁
Registravosi: 2009/04/27 Žinučių: 53
Cituoti
0
Jau truputi po laiko gal, bet pats vos spejau nulekt. Saro 5.5 pts underi nupirkau uz 100Lt. Ziuresim. Koef 1.85 (Orakulas) +
Registravosi: 2009/08/12 Žinučių: 50
Cituoti
0
Taigi, vakar
balansas +85 Lt
Likusi suma 305Lt.

Siandien:

Efes Pilsen - CSKA Moscow H(0-1.5) Koef. 1.90 - 100Lt. +
Registravosi: 2009/08/12 Žinučių: 50
Cituoti
0
Sofoklis Schortsanitis (Maccabi Tel Aviv) PT -12+ Koef. 1.85 - 50Lt -
Registravosi: 2009/08/12 Žinučių: 50
Cituoti
0
Vakarykstis balansas + 40Lt
Likusi suma 345Lt

Blaskiausi vakar tarp keturiu zaideju ir butinai issirinkau neteisinga varianta 😁 Kuris ir itakojo tai, kad nebelindau i NBA...
Siandien vel variantu daug, sunku pasirinkt teisingus 😁
Registravosi: 2009/08/12 Žinučių: 50
Cituoti
0
Pau Gasol (L.A. Lakers) PT -21.5+ Koef. 1.80 - 50 Lt +

Rajon Rondo (Boston Celtics) PT -11.5+ Koef. 1.80 - 50Lt -

Paul Pierce (Boston Celtics) PT -19.5+ Koef. 1.80 - 50Lt -

Žydrūnas Ilgauskas (Miami Heat) PT -6.5+ Koef. 1.80 - 50Lt -

Statoma suma 200Lt
Orakulas
Registravosi: 2009/08/12 Žinučių: 50
Cituoti
0
Visiškai nebetiki Ilgu...😁 Nors, manau, jo karjera beveik baigta.
Registravosi: 2008/03/27 Žinučių: 11
Cituoti
0
Visiškai nebetiki Ilgu...😁 Nors, manau, jo karjera beveik baigta.
Taip iseina ir tu nebetiki juo. Statymus pavadinciau "is lempos". Neverti nei cento is pinigines, tokia mano nuomone.
Registravosi: 2008/10/20 Žinučių: 583
Cituoti
0
Vakarykstis balansas - 110Lt
Likusi suma 235Lt.

Tomai, kiekvienas turi savita mastyma ir savitai supranta vienus ar kitus ivykius. Dazniausiai atlieka skirtingas analizes, atkreipdami demesi i skirtingus dalykus... Gerbiu tavo nuomone, taciau pasakyma "statymas is lempos" galim labai daznai taikyti vieni kitiems 😁

Ilgausku tikiu, taciau paziurekit i statistika. Esu issitikines, kad ji saugo sezono pabaigai, ne tokiom varzybom jis reikalingas.

Na, o Rondo gal ir nereikejo apskritai imt.

Siai dienai

Birmingham - Chelsea Koef. 1.62 - 100Lt

Siandiena manau padarysiu gera pliusa. Taciau noriu paziuret pirmu rungtyniu eiga pries atlikdamas kitus statymus.
Registravosi: 2009/08/12 Žinučių: 50
Cituoti
0
Tai is 500lt liko tik 235lt?ir Chelsea jau irgi neaisku ar laimes,kazka blogai darai.reikia patikimumo,padaryk per diena viena prognoze bet patikima.
Registravosi: 2010/10/12 Žinučių: 7
Cituoti
0
Tai kad labai daznai buna kai atrodo uz ta patikima prognoze pastatai ir butent ji ir nepraeina ,o tos kitos del kuriu dvejojai praeina
Registravosi: 2009/09/27 Žinučių: 92
Cituoti
0
Vakarykstis balansas - 110Lt
Likusi suma 235Lt.

Tomai, kiekvienas turi savita mastyma ir savitai supranta vienus ar kitus ivykius. Dazniausiai atlieka skirtingas analizes, atkreipdami demesi i skirtingus dalykus... Gerbiu tavo nuomone, taciau pasakyma "statymas is lempos" galim labai daznai taikyti vieni kitiems 😁

Ilgausku tikiu, taciau paziurekit i statistika. Esu issitikines, kad ji saugo sezono pabaigai, ne tokiom varzybom jis reikalingas.

Na, o Rondo gal ir nereikejo apskritai imt.

Siai dienai

Birmingham - Chelsea Koef. 1.62 - 100Lt

Siandiena manau padarysiu gera pliusa. Taciau noriu paziuret pirmu rungtyniu eiga pries atlikdamas kitus statymus.
Trumpai
Zmogus ilgai prabuves lazybose, mates ir juodo, ir balto ir is to pasimokes tikrai nedeliotu NBA komandu lyderiu underiu ir t.t. Ir apskritai Nba nera ta lyga is kurios galima butu pastovu pliusa gauti. Yra zmoniu, tokiu kaip Rakas padaranciu kazkoky tai pliusa, bet duobiu buna labai daug ir pastovumo jokio. Zodziu pasikartosiu, bet sie statymai beverciai.
Registravosi: 2008/10/20 Žinučių: 583
Cituoti
0
😁 Privertei nusisypsot...
Kur tada galima daryt pastovu pliusa? Apskritai, parodyk zmogu, kuris visalaik pliusuoja, o dar geriau - gyvena is lazybu 😁

Pagal tave komandu lyderiai varo vien overius? M?
Tavo abu postai priesingi vienas kitam. Vienam teigi, jog statymai paimti is lubu, kitam, kad negalima imti lyderiu under....
Pas mane Pierce over, taciau nera.
Pau under - yra. Kas cia? Nagalima to imti....
Ilgausko under. Jis komandos lyderis? Nejuokink.
Rondo under? Jis tasku darymo masina? Celtikuos paskritai bet kas gali prikratyt tasku....

Taigi, tai tik tavo subjektyvi nuomone. O mano nuomone NBA galima stipriau daryt pliusa, nei fulej. Elementarus pvz., siandieninis mano statymas. Chelsea pasiks juodai.
Registravosi: 2009/08/12 Žinučių: 50
Cituoti
0
😁 Privertei nusisypsot...
Kur tada galima daryt pastovu pliusa? Apskritai, parodyk zmogu, kuris visalaik pliusuoja, o dar geriau - gyvena is lazybu 😁

Pagal tave komandu lyderiai varo vien overius? M?
Tavo abu postai priesingi vienas kitam. Vienam teigi, jog statymai paimti is lubu, kitam, kad negalima imti lyderiu under....
Pas mane Pierce over, taciau nera.
Pau under - yra. Kas cia? Nagalima to imti....
Ilgausko under. Jis komandos lyderis? Nejuokink.
Rondo under? Jis tasku darymo masina? Celtikuos paskritai bet kas gali prikratyt tasku....

Taigi, tai tik tavo subjektyvi nuomone. O mano nuomone NBA galima stipriau daryt pliusa, nei fulej. Elementarus pvz., siandieninis mano statymas. Chelsea pasiks juodai.
"Pagal tave komandu lyderiai varo vien overius? M?" - Atsakymas nei ta, nei ta.
Kokie turetu but argumentai imti komandos lyderio (arba vieno is lyderiu) undery. Nori atrodyti protingesnis uz kitus, bet tavo likes bankas parodo, kad esi eilinis lazybu kontoru donoras.
Tavo futbolo pasirinkimas buvo 1 ir tu jau sprendi, kad is futbolo negalima pliusuoti? Gal reiktu siek tiek daugiau pasidometi pries statant.
Taip, as pazystu zmoniu, kurie is lazybu gyvena ar bent jau susikure is to gyvenimo pamatus.
Tavo atsakymas nera butinas, as tik isreiskiau savo nuomone apie tavo "statymus". Nemanau, kad jie cia kazkam reikalingi...
Registravosi: 2008/10/20 Žinučių: 583
Cituoti
0