Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
Revoluta bandyk
Registravosi: 2014/03/22 Žinučių: 680 Padėkų: 94
Cituoti
1
Jei visi bankai lietuvos uzblokuoti tai kur man i uzsenio registruotis? Nes neduoda swift banko kodo...visaip bandytas su keliais zmonemis per ivairius irenginius... issivest euru neduoda bet365.com
Kas pades pas ka atvaziuoti? Aisku ne uz aciu jei viskas butu gerai
Seb bankas mano.
Ar eit i banka seb sakyt kad leistu issivest?
Registravosi: 2010/02/17 Žinučių: 12
Cituoti
1
"Į Revolut negalima nes Revolut neleidžia naudoti lošimams, jei išsiimsi tai užrakins anketa ir nebeleis naudotis Revolut."
Toki komentara radau...
Registravosi: 2010/02/17 Žinučių: 12
Cituoti
1
Dar stacinariam kompe bandant statyt issok apps, kad nuskanuot mobiliu. Parsisiunciau i mobilu ta bet365 autentifikatoriu, nuskanavo koda, tada pradejo mesti, kad jusu sali zodziu negali statyt. Imanoma kazkaip apeit?
Registravosi: 2023/12/19 Žinučių: 21
Cituoti
0
dariukas35 rašė:

Dar stacinariam kompe bandant statyt issok apps, kad nuskanuot mobiliu. Parsisiunciau i mobilu ta bet365 autentifikatoriu, nuskanavo koda, tada pradejo mesti, kad jusu sali zodziu negali statyt. Imanoma kazkaip apeit?

Iš kokios šalies statai?
Registravosi: 2020/09/20 Žinučių: 39 Tel.: LT
Cituoti
0
Lietuvos. Darpabandziau susidet vpn i mobiliaka, bet tada nenuskanuoja to QR kodo.
Registravosi: 2023/12/19 Žinučių: 21
Cituoti
0
Ar Payseros kortelės dar draugauja su bet365?
Registravosi: 2019/12/04 Žinučių: 137 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki, bet365 restrictino paskyra ir nurode kad per Srkill pasidaryciau additional verification to pay online. Nuejus I Skrill paskyra nerandu opcijos padaryti additional verification, rasiau supportui, bet niekas nieko nepasake. Gal esat kas susidure?
Registravosi: 2022/10/21 Žinučių: 6 Tel.: LT
Cituoti
0
astunke111 rašė:

Sveiki, bet365 restrictino paskyra ir nurode kad per Srkill pasidaryciau additional verification to pay online. Nuejus I Skrill paskyra nerandu opcijos padaryti additional verification, rasiau supportui, bet niekas nieko nepasake. Gal esat kas susidure?

Tau nemetineja to apps, kad nuskenuot?, kai nuskenoji paskui raso, kad Lietuvoj negali zaisti, tipo nelegalios lazybos
Registravosi: 2023/12/19 Žinučių: 21
Cituoti
0
Ne, as kai per programele nuskenuodavau qr koda viskas gerai budavo, poto atsirado restriction. Parasius i support sake per srill pasidaryti additional verification ir viskas. Bet kaip pasidaryti ta additional niekur nerandu...
Registravosi: 2022/10/21 Žinučių: 6 Tel.: LT
Cituoti
0
Verificationas buna settings -> verification and features. Jeigu nesi jo isvis dares, tada rasyk skrillo supportui. Jeigu esi dares ir nera rodoma, rasai bet365 livechate, kad pasidares ir dar karta depositi is skrillo. Jie sako , kad skrillas atsiuncia, bet jie atsiuncia tik tada kai depositas daromas po verificationo. Ir dar karta - snekek livechate bet365 jeigu to nedarai
Registravosi: 2007/07/16 Žinučių: 33 Padėkų: 25
Cituoti
4
Gal kas pagelbes. Buvau isidejes 200euru is lt banko, Luminor. Dabar esu +1k euru pliuse, bandau issiimti ir supportas raso jog mano Luminor duomenys yra invalid, jie bando daryt pavedima ir kaip suprantu invalid ir neleidzia, sako duot kitus bank details, ar cia visi lt bankai blokuoja ieinamas bet365 lesas? Bet365 sako Revolut ir Wise pas juos yra neleistina. Kokios mano opcijos? Butinai praso banko duomenu, t.y saskaitos nr, swift ir t.t, teigia jog negali nei skrill niekur kitur ismoket
Registravosi: 2018/04/24 Žinučių: 4
Cituoti
1
Sveiki, gal kas zinot ar naudojant kito zmogaus acc galima skenuot QR koda su tuo paciu telefonu, kuris buvo naudotas nuskenuoti QR koda mano senam acc? Ta prasme ar Bet365 mato telefono MAC adresa jei buvo naudotas tik autentifikatorius, bet ne pats appsas?
Registravosi: 2021/08/31 Žinučių: 66 Padėkų: 186
Cituoti
0
Paseratis rašė:

Sveiki, gal kas zinot ar naudojant kito zmogaus acc galima skenuot QR koda su tuo paciu telefonu, kuris buvo naudotas nuskenuoti QR koda mano senam acc? Ta prasme ar Bet365 mato telefono MAC adresa jei buvo naudotas tik autentifikatorius, bet ne pats appsas?

Tai jei skenuosi QR, tai per skanuojanti telefa tau ir jungsis i 365, tai savaime suprantama, kad matys.
Registravosi: 2017/09/19 Žinučių: 269 Padėkų: 188 Tel.: LT
Cituoti
0
Lotas rašė:

Tai jei skenuosi QR, tai per skanuojanti telefa tau ir jungsis i 365, tai savaime suprantama, kad matys.

Jungiuosi prie acc per laptopa, telefone tik autentifikatorius pajungtas, o ne appsas.
Registravosi: 2021/08/31 Žinučių: 66 Padėkų: 186
Cituoti
0
Paseratis rašė:

Jungiuosi prie acc per laptopa, telefone tik autentifikatorius pajungtas, o ne appsas.

QR yra nuoroda, tai su kuo skenuoji QR, su tuo ir pasiimi nuorodą. Nebent as kazko nezinau, tai gal kas nors pataisys.
Registravosi: 2017/09/19 Žinučių: 269 Padėkų: 188 Tel.: LT
Cituoti
0
Ar Jūs visada įsijungiate autentifikatorių kai telefonu jungiatės prie bet365 ir atliekate statymus?
Registravosi: 2020/01/22 Žinučių: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Mindoza1 rašė:

Ar Jūs visada įsijungiate autentifikatorių kai telefonu jungiatės prie bet365 ir atliekate statymus?

Ant telefono Bet365 appso niekada nenaudojau, bet kiek zinau autentifikatoriaus reikalingas tik naudojant internetini puslapi, pvz. jungiantis per PC. Naudojant appsa per telefona jis nereikalingas.
Registravosi: 2021/08/31 Žinučių: 66 Padėkų: 186
Cituoti
2
Sveiki,

Užlimitavo Bet365 acc, susikūriau ant brolio, naudojant jo telefoną, jokių sąsajų nebuvo su manim, bet tą pačią dieną užblokavo, prieš tai buvęs acc net ne mano vardu buvo..
Ar gali būt, kad nebeleidžia aplamai susikurti Bet365 acc lietuviams?
Registravosi: 2022/07/21 Žinučių: 5
Cituoti
1
sadistas rašė:

Sveiki,

Užlimitavo Bet365 acc, susikūriau ant brolio, naudojant jo telefoną, jokių sąsajų nebuvo su manim, bet tą pačią dieną užblokavo, prieš tai buvęs acc net ne mano vardu buvo..
Ar gali būt, kad nebeleidžia aplamai susikurti Bet365 acc lietuviams?

Per mobilius duomenis ar per tą patį namų internetą?
Viskas bus gerai! Telegram -> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7335 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
1