Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
unik rašė:

Per mobilius duomenis ar per tą patį namų internetą?

Per mobilius duomenis, galvoju gal paskubėjau kita acc kurt, kažkokių sąsajų rado.
Bet draugui ta pati situacija buvo už poros dienų.. 😄
Registravosi: 2022/07/21 Žinučių: 5
Cituoti
0
Nusprendžiau po ilgo laiko tarpo sugrįžti prie lažybų, bet prieš statant b365 prašo įsijungti vietovę (gps). Jei esu Lietuvoje, įjungus vietovę nekils problemų? Ar geriau naudoti kitos šalies VPN?
Registravosi: 2017/11/06 Žinučių: 3
Cituoti
3
Domas11 rašė:

Nusprendžiau po ilgo laiko tarpo sugrįžti prie lažybų, bet prieš statant b365 prašo įsijungti vietovę (gps). Jei esu Lietuvoje, įjungus vietovę nekils problemų? Ar geriau naudoti kitos šalies VPN?

VPN jie neleis naudoti, tai čia neapgausi jau jų.
Viskas bus gerai! Telegram -> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7335 Padėkų: 26 Tel.: LT
Cituoti
0
Domas11 rašė:

Nusprendžiau po ilgo laiko tarpo sugrįžti prie lažybų, bet prieš statant b365 prašo įsijungti vietovę (gps). Jei esu Lietuvoje, įjungus vietovę nekils problemų? Ar geriau naudoti kitos šalies VPN?

Bet365 priima lošėjus iš Lietuvos, tai dėl to nebus problemų.
Registravosi: 2021/08/31 Žinučių: 66 Padėkų: 186
Cituoti
1
Yra kam buve , kad B365 uzblokuotu statyti statymus su priezastim , kad perdaug laiko praleidziu statydamas. Tipo man paskambins dienos begi Gambling addiction centro ir reiks pakalbet su jais , o poto tipo sako , kad po pokalbio atblokuos. Apsurdas cia..
Registravosi: 2024/01/14 Žinučių: 17 Padėkų: 37
Cituoti
1
Swale rašė:

Yra kam buve , kad B365 uzblokuotu statyti statymus su priezastim , kad perdaug laiko praleidziu statydamas. Tipo man paskambins dienos begi Gambling addiction centro ir reiks pakalbet su jais , o poto tipo sako , kad po pokalbio atblokuos. Apsurdas cia..

Yra
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 580 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Justasx001 rašė:

Yra

Ir?
Registravosi: 2024/01/14 Žinučių: 17 Padėkų: 37
Cituoti
0
Uzlimitavo acc
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 580 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Justasx001 rašė:

Uzlimitavo acc

Bet , tai nesamone. Vos 2men sitas acc ir tik 340+ ir limituoja..
Registravosi: 2024/01/14 Žinučių: 17 Padėkų: 37
Cituoti
0
Swale rašė:

Bet , tai nesamone. Vos 2men sitas acc ir tik 340+ ir limituoja..

NET 2 men
😁
Registravosi: 2009/03/19 Žinučių: 202 Tel.: LT
Cituoti
1
Romukas7 rašė:

NET 2 men
😁

Pas mane tik statymai 10-20£ 😄 ir tai vargsa nubaudzia
Registravosi: 2024/01/14 Žinučių: 17 Padėkų: 37
Cituoti
0
Swale rašė:

Pas mane tik statymai 10-20£ 😄 ir tai vargsa nubaudzia

Tai lendi į visokias idomias futbolo lygas, kur pats nežinodamas dar turbūt ir ant fixų užtaikai. Prigrupavo prie "fixerių" ir to užteko.
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6262 Tel.: LT
Cituoti
4
Swale rašė:

Bet , tai nesamone. Vos 2men sitas acc ir tik 340+ ir limituoja..

Samone zinok
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 580 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Benzema rašė:

Tai lendi į visokias idomias futbolo lygas, kur pats nežinodamas dar turbūt ir ant fixų užtaikai. Prigrupavo prie "fixerių" ir to užteko.

Matai pas mane didziaja dauguma statymu sudaro ivarciu totalai , tai overiai. Didziosiose lygose po VAR nebeimanoma pliusuoti, nes ten 90% ivarciu perziurima VAR , nors ir atrodo viskas gerai, veliavele nepakelta, bet randa 1cm nuosale ir viskas.
Registravosi: 2024/01/14 Žinučių: 17 Padėkų: 37
Cituoti
1
Swale rašė:

Matai pas mane didziaja dauguma statymu sudaro ivarciu totalai , tai overiai. Didziosiose lygose po VAR nebeimanoma pliusuoti, nes ten 90% ivarciu perziurima VAR , nors ir atrodo viskas gerai, veliavele nepakelta, bet randa 1cm nuosale ir viskas.

Tai viskas ok, o kame cia beda? Kiekvienas atvejis skirtingas. Pasikalbesi su jais ir ziuresi ka sakys.
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 580 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Swale rašė:

Pas mane tik statymai 10-20£ 😄 ir tai vargsa nubaudzia

Sveiki,

gal kas žinote, kodėl atmeta deposits Bet365 iš Wise? Tiek iš virtualios ir fizinės kortelės nepavyksta persivesti pinigus į Bet365, vis atmeta. Gal kam yra taip buvę?

😐
Registravosi: 2024/03/08 Žinučių: 1
Cituoti
1
kujis rašė:

Sveiki,

gal kas žinote, kodėl atmeta deposits Bet365 iš Wise? Tiek iš virtualios ir fizinės kortelės nepavyksta persivesti pinigus į Bet365, vis atmeta. Gal kam yra taip buvę?

😐

Nes 365 nedirba su wise.
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 580 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki, dariau deposit per Skrill I bet365. Noriu dabar išsiimti pinigus sako Skrill restricted ir tipo duok banko duomenis kad išmokėtų. Kokį banką jiems čia geriau duoti kad tiktų? Daviau Monese sako netinka irgi tipo restricted
Registravosi: 2008/05/06 Žinučių: 35 Tel.: LT
Cituoti
0
hakeris rašė:

Sveiki, dariau deposit per Skrill I bet365. Noriu dabar išsiimti pinigus sako Skrill restricted ir tipo duok banko duomenis kad išmokėtų. Kokį banką jiems čia geriau duoti kad tiktų? Daviau Monese sako netinka irgi tipo restricted

Paysera bandyk
Viskas bus gerai! Telegram -> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7335 Padėkų: 26 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki,bandant atlikti statyma bet365 web pc ir mobile ismeta scan authenticator app bet ji neuzsikrauna kad ir ka padarius su reinstall clear cache data force stop o per pati mobile app viena karta pati pirma aisku buvo ijungtas ir warp 1.1.1.1 dar papildomai tai man pavyko atlikti statyma bet nuo to karto bandant prisijungti prie app raso details dont recognize,zodziu ten kur lengvai duoda prisijungt neleidzia atlikti statymo o kur dabar neleidzia prisijungt ten buvo pavyke,kiek pamenu warp neleidzia pakeist kokios nori salies ip random buna bet ta viena karta kazkokiu butu leido, gal yra kokiu minciu kaip sutvarkyti si reikala nes dabar nusiunciau laiska jiem per support ir lauksiu ziniu?
Registravosi: 2024/03/13 Žinučių: 1
Cituoti
1