Betsafe


Vienos iš pagrindinių Lietuvos lažybų bendrovių Betsafe (buvęs TonyBet) klientams, ypač naujiesiems, ateina geri laikai. Įmonė vis labiau bendrauja su lošėjais, investuoja į paslaugų kokybę, keičia savo marketingo strategiją ir negaili jai lėšų. Premijos lojaliems ar naujiems vartotojams ir kitos premijos aiškiai rodo įmonės siekį didinti klientų aktyvumą ir plėsti įtaką rinkoje.


Atidaryti Betsafe


Priimtinesnės lažybų taisyklės


Betsafe (buvęs TonyBet) gali pasigirti plačia pranašumų ir „daugiau / mažiau“ pasiūla, taip pat, skirtingai nei konkurentų Lietuvoje tinklalapiuose, skirtumas tarp statymų už pergalę krepšinio varžybose vien per pagrindinį laiką ar įskaitant ir pratęsimą, skiriasi tik minimaliai. Verta paminėti ir tai, kad Betsafe (buvęs TonyBet) nesistengia bet kokia kaina pasipelnyti iš vartotojų, o grąžina pinigus tikslaus pataikymo į pranašumą atveju.


Premijos visiems


Tarp minėtų premijų yra savaitinė premija nuolatiniams vartotojams, iki 100€ premija pirmajai įmokai. Taip pat Betsafe (buvęs TonyBet) premijos pastaruoju metu nuolat dovanojamos kaip prizai įvairiuose tinklalapių žaidimuose.


Betsafe (buvęs TonyBet) klientų aptarnavimas pasižymi operatyvumu. Pagalba suteikiama tiek gana greitai atsakant į elektroninius laiškus, tiek konsultuojant telefonu (skambučiams taikomi įprastiniai tarifai).


2006 m. įkurta ir švedų „Betsson Group“ priklausanti „Betsafe“ yra vienas didžiausių Šiaurės šalyse. „Betsafe“ taip pat užima stiprias pozicijas Rytų ir Centrinėje Europoje bei Jungtinėje Karalystėje.


Betsson Group“ yra sparčiai auganti žaidimų ir lažybų kompanija, turinti daugiau nei 50 metų patirtį. Bendrovė valdo 17 prekės ženklų, tarp kurių yra „Betsafe“, „Nordicbet“, „Betsson“ ir kiti – iš viso vienijantys daugiau nei 12 mln. registruotų klientų. „Betsson Group“ dirba daugiau nei 1800 darbuotojų, o metinę apyvartą sudaro daugiau nei 400 mln. eurų. Centrinė kompanijos būstinė įsikūrusi Maltoje, veikia biurai Stokholme, Tbilisyje, Taline bei Londone.


Betsafe (buvęs TonyBet) tema forume (klausimai, atsakymai, pagalba)


Atidaryti Betsafe

Aktyvūs Betsafe statymai