Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Betsafe lažybų bendrovė


Vienos iš pagrindinių Lietuvos lažybų bendrovių Betsafe klientams, ypač naujiesiems, ateina geri laikai. Įmonė vis labiau bendrauja su lošėjais, investuoja į paslaugų kokybę, keičia savo marketingo strategiją ir negaili jai lėšų. 


Priimtinesnės lažybų taisyklėsBetsafe gali pasigirti plačia pranašumų ir „daugiau / mažiau“ pasiūla, taip pat, skirtingai nei konkurentų Lietuvoje tinklalapiuose, skirtumas tarp statymų už pergalę krepšinio varžybose vien per pagrindinį laiką ar įskaitant ir pratęsimą, skiriasi tik minimaliai. Verta paminėti ir tai, kad Betsafe nesistengia bet kokia kaina pasipelnyti iš vartotojų, o grąžina pinigus tikslaus pataikymo į pranašumą atveju.


Pagalba visiems


Betsafe klientų aptarnavimas pasižymi operatyvumu. Pagalba suteikiama tiek gana greitai atsakant į elektroninius laiškus, tiek konsultuojant telefonu (skambučiams taikomi įprastiniai tarifai).


2006 m. įkurta ir švedų „Betsson Group“ priklausanti „Betsafe“ yra vienas didžiausių Šiaurės šalyse. „Betsafe“ taip pat užima stiprias pozicijas Rytų ir Centrinėje Europoje bei Jungtinėje Karalystėje.


„Betsson Group“ yra sparčiai auganti žaidimų ir lažybų kompanija, turinti daugiau nei 50 metų patirtį. Bendrovė valdo 17 prekės ženklų, tarp kurių yra „Betsafe“, „Nordicbet“, „Betsson“ ir kiti – iš viso vienijantys daugiau nei 12 mln. registruotų klientų. „Betsson Group“ dirba daugiau nei 1800 darbuotojų, o metinę apyvartą sudaro daugiau nei 400 mln. eurų. Centrinė kompanijos būstinė įsikūrusi Maltoje, veikia biurai Stokholme, Tbilisyje, Taline bei Londone.


Betsafe Betsafe forumo diskusijos


Lošimų bendrovė Betsafe nebeteikia akcijų ir premijos kodų

Asmenims, jaunesniems nei 21 metų, draudžiama lošti nuotolinio lošimo įrenginiais ir tam tikros kategorijos įrenginiais. Asmenims, jaunesniems nei 18 metų, draudžiama lošti.


Įspėjimas: neatsakingas lošimas gali tapti priklausomybe.


18+ | Galioja T&C | Komercinis tekstas