Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Betfair

Betfair pristato kiek kitokį lažybų organizavimą, nei dauguma lažybininkų pratę. Tai yra didžiausia pasaulio statymų biržą, kurioje lošiama ne prieš bendrovę, o prieš kitus vartotojus.


Atidaryti Betfair


Ką reiškia ta birža?


Statymų birža nėra kažkas revoliucionaraus, bet ji turi tam tikrų skirtumų nuo tradicinių lažybų. Biržoje jūs esate priklausomas nuo kitų vartotojų ir tam tikrų įvykių atveju turėsite sulaukti, kol kas nors norės su jumis lažintis iš jūsų pasirinktos baigties. Šis organizavimo būdas užtikrina aukštesnius koeficientus ir „Betfair su savo vidutiniškai 20 % aukštesniais rodikliais šioje srityje, kaip ir lažybų pasiūloje, yra beveik neprilygstami.


Cash out


Išsiskiria bendrovė ir statymo atsisakymo varžybų metu (cash out) funkcija, leidžiančia, nesulaukus mačo pabaigos, anuliuoti lažybas kompensuojant įmonei koeficientų, buvusių atlikus statymą ir esančių atsisakymo metu, skirtumą.


Papildomi mokesčiai


Naudojantis Betfair, reikia atsižvelgti į faktą, kad bendrovė pasiima tam tikrą mokestį, jei jūsų statymas laimi (apie 5 % nuo laimėjimo). Taip pat kai kurie vartotojai skundžiasi vadinamuoju sėkmingų klientų mokesčių, pagal kurį didelį pelną išlošiantys klientai turi Betfair mokėti papildomai. Visgi ši blogybė paliečia tik gana nedidelę dalį vartotojų.


Betfair tema forume (klausimai, atsakymai, pagalba)


Atidaryti Betfair