Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Balticbet

Balticbet yra jaunas ir kol kas mažai žinomas dalyvis Lietuvos lažybų pasaulyje. Net iš girdėjusiųjų šios įmonės pavadinimą veikiausiai dauguma nežino, kad ji turi lietuvišką tinklalapio versiją. Visgi panašu, jog Balticbet plėtra užtruks.


Akcentas ant virtualių žaidimų


Be tradicinių sporto lažybų, kuriose Balticbet turi gana plačią sporto šakų pasiūlą, bendrovė pristato ir kazino su daugybe žaidimų (galbūt kažką privilios nesudėtingos pramogos, turinčios tokius pavadinimus, kaip „Tomb Raider“, „Hitman“ ar „Playboy“?) ir vadinamosios virtualaus sporto ir fantastic league skiltys. Jose galima lažintis iš dirbtinio intelekto (bent tokią prielaidą galima daryti) valdomų šunų ar žirgų lenktynių, taip pat kompiuterinio futbolo.


Mėgejiškas pobūdis


Balticbet veikla atrodo šiek tiek mėgėjiškai. Bendrovė taiko limitus laimintiems lošėjams, tinklalapyje sudėtinga rasti lažybų reglamentą lietuvių kalba, o ir kitos informacijos išdėstymas nėra labai patogus. Balticbet naujiems lošėjams siūlo premiją iki 350 litų, bet tik užsienyje gyvenantiems lošėjams.Balticbet tema forume (klausimai, atsakymai, pagalba)

Šiuo metu nėra aktyvių Balticbet statymų, užsukite vėliau.

Naujausi statymai