Puslapio naujovės

Atsakyti Sekti temą
Galiu tik pritarti filosofui. Yra mintyse leisti tam tikriems žmonėms, kurie atitiks kriterijus rašyti be prognozių, bet galutinai dar nenuspręsta.
O šiaip pasiūlymai visada laukiami, jie gali būti rašomi ir privačia žinute, jeigu bus tikrai vertų dėmesio, jie bus įtraukti į darbų sąrašą.
Cituoti
0
Filosofas Rašė:

lygiai taip pat manau atrastu savo vieta ir prognozes be aprasymo, jei zmogus Gerai pliusuoja nelabai gilinies i prognoze ypac ten kur nesupranti nieko


Nepritariu. Aprašymas visų pirma padeda pačiam prognozuotojui geriau susidėlioti mintis ir argumentus, o taip pat skaitantys prognozę gali mokytis iš to žmogaus, jeigu jis sugeba pliusuoti. Antra, jeigu kas antras čia pradės dėti prognozes be aprašymų, tai puslapis liks be turinio. Įsivaizduok delfi su straipsnių antraštėm, bet be pačių straipsnių.
As nesakau,kad jas det kartu, taciau yra zmoniu pliusuojanciu , bet elementariai tinginciu aprasynet, gal kazkur , galetu but ir joms vieta. , tiesiog kas sove i galva ta parasiau.. Rase gi betkokias idejas...
Cituoti
1
Turime pranešti labai puikią ir mums patiems labai džiugią žinią. Po ilgų darbų pagaliau paleidome moderniausią mobilią versiją Lietuvoje!

Pora pavyzdžių kaip atrodo mūsų mobilioji versija:

embeded-image

O visa kita galite išmėginti patys naudodamiesi išmaniaisiais įrenginiais.

Šioje temoje rašykite visas klaidas, jūsų manymu neatitikimus ar nepatogumus kurie turėtų būti taisomi.
Cituoti
18
Nice!
Cituoti
2
Daznai darbe tenka naudotis per telefona, super!
Cituoti
2
Kiekvienas paspaudimas nukreipia į FB grupę naujame lange. Tikrai erzina, ką daryti, kad to nebūtų?
Cituoti
0
TurkasKuriamSalta rašė:

Kiekvienas paspaudimas nukreipia į FB grupę naujame lange. Tikrai erzina, ką daryti, kad to nebūtų?

Čia kas per naujovė :/ kokia naršyklė, operacinė, cookius naudoji ar nelabai?
Cituoti
0
unik rašė:

Čia kas per naujovė :/ kokia naršyklė, operacinė, cookius naudoji ar nelabai?

HTC Browser'is (Htc One modelis, tai android'as), sausainius naudoju kiek suprantu..
Cituoti
0
Kiekviena karta isijungus puslapi per telefona, reikia is naujo prisijungti
Cituoti
9
belinho rašė:

Kiekviena karta isijungus puslapi per telefona, reikia is naujo prisijungti

Sutvarkyta
Cituoti
0
Mano problema nedingo su tuo fb puslapio atidarymu kiekvieno paspaudimo metu. Pridedu dar tiesiog vizualinius, jeigu neturėsite ką veikti ir norite patobulinti (bent jau man atrodo reiktų) :) O taip tai labai pagirtinas darbas, daug patogiau dabar nei buvo anksčiau :)

embeded-image
embeded-image
Cituoti
0
Dėl vizualinių dalykų sužiūrėsim kai tam bus laiko.

Mano problema nedingo su tuo fb puslapio atidarymu kiekvieno paspaudimo metu


Su visomis naršyklėmis tas pats? Pabandei persirašyti naršyklę? Taip pat reikėtų išsivalyti cookies (arba įsitikinti, kad jie įjungti). Nes panašu, kad problema čia iš tavo naršyklės pusės, nes nefiksuoja tavo kiekvieno apsilankymo puslapyje ir užskaito jog tu kiekvieną kartą ateidamas į puslapį, ateini kaip visiškai naujas vartotojas kuris ir yra pradžioje nukreipiamas į fb grupę.
Cituoti
0

Su visomis naršyklėmis tas pats?


Su kitomis lyg ir nėra problemos, tai, matyt, teks šiam puslapiui naudotis išskirtinai Chrome :)
Cituoti
0
Net nezinojau kad galima naudoti mobile versija per PC :O Dabar tik pastebejau jog per PC paspaudus plancetes mygtuka (sale laiko ir kofu nustatymo) gauni puslapio isdestyma kaip per telefa :O Not Bad.
Cituoti
0
Rašant teniso prognozę ir pasirinkinėjant turnyrą, kuriame vyksta varžybos, nėra atskirties, kad tai moterų grupė ar vyrų. Aišku visada galima pasirinkt WTA tenisas, bet reikėtų leisti nustatyti, kad tai WTA Cinncinati arba tai ATP Cincinati.
Cituoti
0
Na čia daug grupių nuo seno likę, todėl nelabai ir lindau. Bet jeigu visiems aktualu tai būtų gerai, kad pasireikštumėte. Galima sudėti ir WTA/ATP turnyrų bet ar nebus poto bėdos kai reikės rinktis turnyrą, o pasirinkimuose bus 30-40 variantų tarkime? Norėtųsi išgirsti ir daugiau nuomonių bei pasiūlymų, patvarkyti/pridėti visada galima.
Cituoti
0
Na mano pointas tai labiau tame, kad reikėtų atskirti WTA ar ATP tai mačas, vien iš statistikos pusės, nes man tarkim įdomu ar žmogus turintis gerą statistiką tenise ją turi daugiau iš vyrų teniso ar moterų. Na bet realiai, tai jau vistiek būtų pavėluotas sprendimas, nes jau įvykusių prognozių nebesugrupuosi.
Cituoti
0
Perskaiciau kita tema kurioje siandien nuo pat ryto buvo diskutuojama del prognoziu patvirtinimo ir pilnai suprantu abi puses - Carmelo1 puse suprantu kadangi pats seniau taip megdavau padaryti - pavirtindavau laimeta/pralaimeta pries varzybu pabaiga kas daznai pakisdavo koja ir ta patvirtinima reikedavo pakeisti Benzemai arba kitiems priziuretojams.
Benzema puse tai pat pilnai suprantu, zmoniu kurie priziuri puslapi nervai tikrai ne geleziniai - o atsiranda tokiu kurie specialiai bando juos tampyti darydami priesingai nei ju yra prasoma arba ta leidzia daryti taisykles.
Noreciau pasiulyti mano galva labai paprasta iseiti : zodziu mano pasiulymas leisti tvirtinti prognozes tik 2h po ju pradzios, tarkim varzybu pradzia 13:00 ir leisti patvirtinti laimeta pralaimeta tik 15:00 kas panaikintu tuos taip vadinamus "rage sprendimus viduri varzybu" kur susinervavus ivykis buna padarytas pralaimetu nors varzybos dar nesibaige - su tokia funkcija i ta pacia padeti papuoles (tarkim Carmelo1) nebetures galimybes daryti pralaimeta, na o iki varzybu pabaigos (duok dieve prognoze bus laimeta) ir jis bus nusiramines. Kas manau tikrai palengvintu tiek Benzema tiek kitu zmoniu kurie gali priziureti puslapi darbus.
Cituoti
2
Prie aktyvių statymų siūlau rodyti prognozės autoriaus vardą, nes, manau, tai yra svarbi informacija. Štai pavyzdys, kaip tai galėtų atrodyti.

embeded-image
Cituoti
8
Pasigendu atsiliepimų skilties apie žmogų, ankščiau lyg ir buvo, tačiau dabar nėra. Daug žmonių siūlosi parduoti ar pirkti sąskaitas ir pan.
Cituoti
2