Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Lažybos internete

Naudojatės Lietuvos lažybų įmonių paslaugomis ir esate visiškai patenkinti? Taip, didžiąja dalimi vietiniai lažybininkai patenkina vartotojų poreikius, bet ar tikrai neverta pasidairyti kitur? Užsienio lažybų tinklalapiai gali pasiūlyti netikėtų privalumų.


Pirmiausia, nemažai užsienio lažybų tinklalapių yra priartinti prie Lietuvos rinkos. Vieni tiesiog pateikia lietuviškų krepšinio ir futbolo lygų pasiūlą, o kiti siūlo naudotis ir į lietuvių kalbą išverstomis puslapių versijomis (pavyzdžiui „Unibet“) . Pastarasis faktorius yra reikšmingas susiduriant su kiek sudėtingesniais terminais lažybų reglamente ar pinigų pervedimo procedūrų aprašymuose.


Kitas svarbus aspektas yra teikiamos premijos naujiems žaidėjams. Galėsite tinklalapio sąskaita atlikti statymų už tam tikrą sumą, o galbūt turėsite atlikti nustatytą statymų kiekį norėdami užsitikrinti premijos išmokėjimą. Bet kuriuo atveju, net ir pateikdami papildomų sąlygų, užsienio lažybininkai yra dosnesni nei lietuviškieji, kurie premijomis vartotojus lepina gana retai.


Nereikia pamiršti ir paties lažybų organizavimo niuansų. Kiek kartų keikėtės, kai pralošdavote vien dėl to, kad Jūsų pasirinkta krepšinio komanda laimėjo tik po pratęsimo („lygiosios“)? Jei ir nepatyrėte tokių nesėkmių, tikriausiai jau spėjote įsivaizduoti, kad tai nėra labai malonus jausmas. Užsienio lažybininkai paprastai įskaito pergales po pratęsimų, taip pat pristato įdomesnius statymų už pranašumus pasiūlymus. Galiausiai, nemažai tinklalapių į pasiūlą įtraukia Lietuvoje mažiau populiarius ir vietos lažybininkų neretai ignoruojamus įvykius (pavyzdžiui, dvikovos sporto, dviračių sporto ir kitų).


Žinoma, bendradarbiaudami su Lietuvos lažybų bendrovėmis, matote daug privalumų, bet užkietėję statymų gerbėjai turėtų pasižvalgyti po užsienio rinką. Nedideli svetur įsikūrusių tinklalapių pranašumai gali būti itin reikšmingi, kai kalbama apie lažybas iš didelių sumų. O bene labiausiai vartotojus stabdantis nepasitikėjimas tokiomis tolimomis lažybų įmonėmis iš tikrųjų neturėtų būti toks reikšmingas faktorius – visos bendrovės yra kontroliuojamos teisinės sistemos, o pinigų pervedimas dažnu atveju gali būti atliekamas paprastu banko pavedimu.