Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Lažybų gidas: vertingi statymai

Dalyvaujant sporto lažybose labai svarbu suprasti, kokią vertę jums gali atnešti tam tikras statymas. Pabandysime paaiškinti, ką reiškia vertingi (angl. „value“) statymai.


Pagrindinė tokių statymų esmė – surasti komandą ar atskirą sportininką, kurio galimybes nuvertina lažybų kontoros, tačiau jums atrodo, kad viskas gali baigtis kitaip, nei numato bukmekeriai. Nereikia suklysti, vertingi statymai nereiškia, kad visuomet reikia statyti už silpnesnę komandą, jums reikia tiesiog surasti įvykį, apie kurį turite pakankamai daug informacijos, kuri leidžia manyti, jog rungtynių baigtis gali būti kitokia, nei numato lažybų kontoros.


Lažybų kontoros dažniausiai puikiai žino visus rungtynių niuansus, tačiau net ir jos padaro tam tikrų klaidų, kuriomis ir reikia pasinaudoti. Bukmekeriai dažnai nuvertina komandas, kurios yra prastos formos, tačiau jūs, žinodami tam tikros papildomos informacijos, galite numanyti, kada jos gali pradėti vėl demonstruoti solidų žaidimą.


Didžiausi pasaulio klubai kaip Madrido „Real“, „Barcelona“ ir kiti dažniausiai bukmekerių yra laikomi aiškiais favoritais. Vis tik jei „Real“ varžovams bukmekeriai skiria koeficientą 10, o jūsų turima informacija leidžia manyti, kad ta komanda gali laimėti, tuomet pergalės atveju gausite didžiulę grąžą, lyginant su tuo, kiek investavote.


Paprasčiausias pavyzdys galėtų būti 2019-2020 metų „Premier“ lygos rungtynės tarp „Manchester City“ ir „Manchester United“ komandų. „Man City“ buvo laikomi aiškiais šio mačo favoritais, o „Man Utd“ koeficientas siekė net 10. Vis tik bukmekeriai neatsižvelgė į tai, kad nors ir silpnai sezoną pradėjusi „Man Utd“ ekipa rodė solidžius rezultatus prieš stipriausias komandas, o „Man City“ iš pastarųjų trijų susitikimų buvo laimėjusi vos sykį. Rungtynės baigėsi rezultatu 2:1 „Man Utd“ naudai ir įspūdingu koeficientu pasinaudoję žmonės galėjo džiaugtis puikiais laimėjimais.


Vertingiems statymams geriausia yra išsirinkti vieną lygą ar sporto šaką, kurios įvykius sekate nuolatos ir žinote naujausias žinias apie žaidėjų traumas, jų formą ir panašiai. Taip pat svarbu suvokti, ar rungtynės abiem komandoms yra vienodai svarbios.


Vertingi statymai dažniausiai neatsiperka trumpuoju laikotarpiu, tačiau žvelgiant į tolimesnę perspektyvą yra nemažai šansų, kad iš tokių pasirinkimų pavyks uždirbti.