Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Pirkti VicenteR prognozes

1. Informacija Statymų parduotuvės "VicenteR" prenumerata mėnesiui. 200
  • Nemokama momentinė prenumerata el. paštu
  • Pardavėjo statymų patikra
  • Užsisakius mėnesio prenumeratą dirbama iki pliuso
Įveskite nuolaidos kodą
Naudoti
  • Your code is valid
  • Pašalinti
Viso 200
Spausdami "Patvirtinti užsakymą" patvirtinate, jog sutinkate ir esate perskaite mūsų naudojimosi taisykles.
Patvirtinti užsakymą

Kas yra statymų parduotuvė?

Statymų parduotuvė - tai parduotuvė kurioje galite investuoti savo pinigus į pirkėją ir tikėtis solidžios grąžos, kuri jums leis pamatyti ir kitą lažybų pusę. Šioje parduotuvėje yra atrenkami patikimi ir laiko patikrinti prognozuotojai, todėl pasirinkdami mūsų pardavėjus Jūs tuo pačiu įsigyjate saugiklį, kurio dėka, administracija ir parduotuvė nepaliks jūsų bėdoje, net ir po nepasisękusio mėnesio.


Parduotuvėje turite galimybę ne tik gauti visus prenumeruojamus statymus nemokamai elektroniniu paštu, tačiau galimybę komentuoti ir dalyvauti diskusijose su prenumeratojais ar pačiu pardavėju. Visų pardavėjų statistika yra tikra ir patikrinta puslapio administracijos, todėl nematote jokių sukčiavimų ar reklamos triukų kurie klaidintų būsimą investuotoją.


Šioje parduotuvėje vadovaujames tuo jog pirkėjų interesai yra svarbiausi. Pardavėjai ir administracija stengiasi suteikti pirkėjui pačias geriausias sąlygas, tiek perkant, tiek statant ant varžybų, tiek dirbant su pardavėju.


Griežtai draudžiama platinti parduotuvėje esančius statymus, kitose erdvėse. Visi perpardavinėtojai ar kitaip dalinantys statymus arba žmonės bandantys pakenkti parduotuvei bus be perspėjimo šalinami, o sumokėti pinigai nekompensuojami.


Naudinga: