Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Parduotuvės taisyklės

Informacija/taisyklės pirkėjams


 • Atlikus mokėjimą, jums automatiškai priskiriama užsakyta prenumerata ir jos laikotarpis.
 • Nesėkmingo mėnesio atveju, suderinama su pardavėju, dėl nemokamo periodo, kol neigiamas balansas bus paverstas teigiamu
 • Prenumeratos uždarbis ir rezultatai skaičiuojami tik pagal statistikos grafoje nurodytos rezultatus, visi kiti statymai nurodyti komentaruose ar diskusijose, nesiskaičiuoja į mėnesio rezultatus.
 • Pirkėjai, kaip ir lankytojai, visoje puslapio veikloje turi laikytis tam nurodytų taisyklių, todėl būdami pirkėjų, jus neįsigyjate papildomų privilegijų puslapyje. Nesilaikantys bendros tvarkos, bus šalinami.
 • Pirkėjui atlikus klaidingą pavedimą, privaloma kuo greičiau susisiekti su puslapio administracija, pačiame puslapyje arba elektroniniu paštu info /eta/ statymai.com
 • Įtarus pardavėjo sukčiavimus ar netinkama elgesį, privaloma informuoti administracija.
 • Perpardavinėtojai/skirtingi žmonės besinaudojantys ta pačia anketa, ar kitaip besidalinantys pardavėjų prognozėmis be jų sutikimo ir gavus pakankamai įrodymų, bus akimirksniu šalinami iš parduotuvės ir puslapio veiklos. Pinigai perpardavinėtojams ir kitaip besidalinantiems pardavėjų prognozėmis be jų sutiikimo - negrąžinami.
 • Dėl pinigų grąžinimo į pirkėjo sąskaitą ar jo puslapio piniginės balansą, gali kreiptis tik tie pirkėjai, kurie mokėjimų pervedimus atliko į puslapio administracijos nurodytas sąskaitas. Puslapis ir puslapio administracija neatsako už pinigus tiesiogiai surinktus pardavėjo sąskaitoje.

Informacija/taisyklės pardavėjui

Už mokėjimų administravimą, parduotuvės priežiūrą ir tobulinimą STATYMAI.com (įskaitant ir Goweb Ltd. mokesčius) imamas 15% mokestis. Taip pat papildomai iš surinktos sumos atskaičiuojama operatorių, finansinių institucijų taikomi surinkimo ir išmokėjimo mokesčiai.


 • Norėdami pridėti draugą ar pažįstama prie savo prenumeratos, privalote susisiekti su administracija jog ši tuo pasirūpintu.
 • Pirkėjo prenumeratos uždarbis ir rezultatai skaičiuojami tik pagal statistikos grafoje nurodytos rezultatus, visi kiti statymai nurodyti komentaruose ar diskusijose, nesiskaičiuoja į mėnesio rezultatus.
 • Pardavėjai, kaip ir lankytojai, visoje puslapio veikloje turi laikytis tam nurodytų taisyklių, todėl būdami pirkėjų, jus neįsigyjate papildomų privilegijų puslapyje. Nesilaikantys bendros tvarkos, bus šalinami.

Išmokos


Pinigai pardavėjams išmokami iki kiekvieno mėnesio 5d. Už praeitą mėnesį ir tik už pasibaigusias pirkimų prenumeratas.

Pinigai pervedami tuo būdu, kokiu mokėjimus surinko puslapis arba tik su atskiru susitarimu


Pavyzdžiai:


Pirkėjas A įsigyja jūsų mėnesio prognozes vasario 20 dieną, vadinasi išmokas už šį lankytoją gausite balandžio 1-5d.


Pirkėjas A įsigyja jūsų mėnesio prognozes kovo 1 dieną, pirkėjas B įsigyja jūsų prognozes kovo 25 dieną, tokiu atveju išmokas už pirkėją A gausite balandžio 1-5d., o už pirkėją B gegužės 1-5d.


Bendra informacija


Pinigų surinkimo paslaugą atlieka trečioji bendrovė “SIA BBLOG”, kuri valdo tik mokėjimus ir išmokėjimus, kitos informacijos iš puslapio veiklos jie negauna.


Pinigų surinkimus ir išmokėjimus administruoja Goweb Ltd., ataskaitos teikiamos STATYMAI.com administracijai. Goweb Ltd. jokios papildomos informacijos, nesusijusios su mokėjimais, apie vartotojus negauna.


El. piniginėmis Skrill, Neteller, Paypal ar pan. kol kas atsiskaityti negalima - kreiptis info /etat/ dėl tokiu įmokų pervedimų.

STATYMAI.COM pasilieka teisę bet kuriuo metu pašalinti pirkėją, grąžinant jam pinigus.


STATYMAI.com taip pat pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, tobulinti šias ar kitas taisykles, prieš tai informuodami pirkėjus ir pardavėjus apie pasikeitimus.