Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurolygos finale – PAO ir „Real“ susidūrimas

Šiandien bus nuspręsta, kas taps Eurolygos 2023-24 sezono čempionu. Madrido „Real“ ekipai finale varžysis Atėnų „Panathinaikos“.

Pusfinalyje „Panathinaikos“ 73:57 (22:13, 16:23, 18:14, 17:7) įveikė Stambulo „Fenerbahce“ komandą. Graikai puikiai pasirodė gynyboje, leisdami priešininkams surinkti vos 7 taškus paskutiniame kėlinyje, ką ir nulėmė PAO pergale.

Marius Grigonis pusfinalyje pelnė 6 taškus ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Kitame pusfinalyje „Real“ 87:76 (28:10, 28:27, 15:21, 16:18) nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“ komandą. „Karališkasis klubas“ efektyviai žaidė pirmajame puslaikyje, turėdamas net 19 taškų persvarą (56:37). Nors skirtumas sumažėjo iki 8 taškų (77:69) ketvirtame kėlinyje, „Real“ vėl užimė tvirtą poziciją ir iškovojo pergalę.