Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

FA taurės finale – netikėtas „Man Utd“ triumfas

Šeštadienį „Wembley“ stadione įvyko FA taurės finalas.

Kiek netikėtai trofėjų ir bilietą į kito sezono UEFA Europos lygą iškovojo „Manchester United“ ekipa, kuri rezultatu 2:1 įveikė „Manchester City“ futbolininkus.

Nuo pat mačo pradžios su kamuoliu daugiau laiko leido „miestiečiai“, tačiau pavojingų progų sukurti nesugebėjo.

Tuo tarpu „United“ 30-ąją minutę pasinaudojo grubia kolektyvine Joško Gvardiolo ir Stefano Ortega klaida, o kamuolį į tuščius vartus nukreipė Alejandro Garnacho.

Dar po devynių minučių „Man Utd“ surengė puikią ataką, kurios smaigalyje atsidūrė Kobbie Mainoo, kuris padvigubino savo komandos pranašumą.

„Man City“ antrajame kėlinyje jau kūrė daugiau pavojingų progų, tačiau įvarčio teko laukti iki 87-osios minutės, kai tolimu smūgiu pasižymė Jeremy Doku.

Vis tik per likusį laiką „raudonieji velniai“ atsilaikė ir iškovojo trofėjų.