Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

LKL pusfinalis prasidėjo Vilniuje: „Rytui“ – „vilkų“ sprigtas

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) prasidėjo vilnietiška pusfinalio serija, kurioje pirmąją pergale pasiekė „Wolves Twinsbet“.
Teoriniai aikštės svečiai 96-85 (28-17, 18-24, 26-17, 24-27) nugalėjo „Rytą“.
Serija vyks iki trijų pergalės, o antrosios rungtynės vyks jau penktadienį.
Pirmuosius rungtynių taškus rinko Eigirdas Žukauskas, ir netrukus „Ryto“ gretose pasižymėjo Marcusas Fosteris su rezultatu 3:4. Tačiau netrukus M. Fosteris pelnė techninę pražangą, kuri jam buvo trečioji rungtynėse, tad „Ryto“ lyderis paliko aikštę. „Wolves Twinsbet“ toliau padidino persvarą (19:10), o dviženklį pranašumą kūrė R. Sulaimonas ir Regimantas Miniotas - 24:11. Taškais atsakė Martynas Echodas ir Gytis Masiulis, tačiau po pirmojo kėlinio Nedo Pacevičiaus auklėtiniai pirmavo 28:17.
Antrąjį ketvirtį solidžiau pradėjo „Rytas“. G. Radzevičius tritaškių metimais mažino skirtumą iki 5 taškų, o spurtas 11:0 lygino rezultatą - 28:28. „Vilkų“ taškų seriją nutraukė R. Miniotas su K. Žemaičiu, o „Wolves Twinsbet“ iniciatyvą perėmė ir galiausiai po dviejų ketvirčių buvo priekyje 46:41.
Skirtumas tarp ekipų vėl pradėjo augti (49:41), o Arnas Beručka neleido Javinui DeLaurier gerinti „Ryto“ padėties. J. Tayloras tritaškių metimais persvarą padidino iki dviženklio (57:46), dar dvi atakas produktyviai išnaudojo R. Sulaimonas - 67:52. Likus 3 minutėms kėlinyje, „Wolves Twinsbet“ laikė kontrolę savo rankose ir pirmavo 72:58.
„Rytas“ pradėjo gelbėtis ketvirtojo kėlinio pradžioje. M. Fosterio ir J. DeLaurier metimai mažino skirtumą iki 8 taškų (69:77), o galiausiai J. DeLaurier realizavo dar du taškus - 71:77. Tiesa, netrukus R. Sulaimonas pagriebė „Ryto“ sirgalius (80:71), o pastarosios komandos vyrų emocijos vedė į techninę pražangą. Baudinių metimais „Rytas“ pagerino savo situaciją (77:84), tuo tarpu M. Echodas pelnė dar du svarbius taškus - 79:84. Šeimininkai kabinosi už turimo šanso, bet M. Fosteris pelnė pražangą puolime, o R. Sulaimonas realizavo baudas - 88:81.
Liko 53 sekundės, M. Normantas gavo T. Thurmano bloką, pastarasis dar susinešė baudinius, bet „Ryto“ viltį išlaikė R. J. Cole'as - 83:90. Baudinius sumetė ir K. Žemaitis, o J. Gorhamo taškai menkai padėjo - 85:92.
„Rytas“: Gytis Radzevičius 16, Justinas Gorhamas 15, Martynas Echodas 14, Margiris Normantas 11, Marcusas Fosteris 11.
„Wolves Twinsbet“: Rasheedas Sulaimonas 18, Regimantas Miniotas 13, Kristupas Žemaitis 13, Christianas Mekowulu 11, Jeffery Tayloras 11.