Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

„Vilkus“ sumaitojęs „Rytas“ išlygino serijos rezultatą.

Vilniaus „Ryto“ komanda užkūrė puolimą ir taip išlygino Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) pusfinalio serijos rezultatą.

Giedriaus Žibėno auklėtiniai teoriškai svečiuose 113:75 (32:22, 29:22, 36:20, 16:11) nepasigailėjo Vilniaus „Wolves Twinsbet“.

Serijoje iki trijų pergalių lygu – 1:1. Trečios rungtynės „Twinsbet“ arenoje vyks pirmadienį.

8:2 – rungtynes geriau pradėjo „Rytas“, tačiau Arnas Beručka ir Jeffery Tayloras neleido „Wolves Twinsbet“ stipriai atsilikti – 10:14. Vėl geresnę atkarpą rengęs „Rytas“ po R.J.Cole‘o tritaškio įgijo dviženklę persvarą (27:17), dar tritaškį pelnė ir Gytis Masiulis, tad po pirmo ketvirčio teoriniai aikštės svečiai pirmavo 32:22.

J.Tayloras rodė lyderystę, o baudų metimų Regimantas Miniotas, Kristupas Žemaitis bei Artūras Žagaras nešvaistė – taip skirtumas mažėjo – 32:34. „Ryto“ kapitonas tarė savąjį žodį (46:38), tad galiausiai padėtį ši komanda stabilizavo – 51:38. Savo persvarą „Rytas“ augino iki rekordinės ir po pirmosios mačo dalies pirmavo 61:44.

Antrojo kėlinio pabaigoje dar įvyko nedidelis apsistumdymas tarp abiejų komandų atstovų, tačiau šis greitai išsisprendė.

„Rytas“ nemažino apsukų ir įspūdingai pradėjo trečią kėlinį. 15:3 – tokią atkarpą rengė Giedriaus Žibėno auklėtiniai, nutolę jau 76:47. Nedas Pacevičius prašė pasitarimo, bet jis nepadėjo, nes vos per pusę kėlinio „Rytas“...