A.Murray - N.Davydenko
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: bet title A.Murray win (A.Murray win) @-222 8/10 -8.00
Pusfinalis Šanchajuje tarp škoto Murray ir ruso Davydenko.
Situacija labai nesudėtinga - šiai dienai Murray yra bene geriausias žaidėjas ant greitų dangų. Vakar jis dar kartą parodė savo charakterį ir partijoje su Federeriu į kortą ėjo rimtai nusiteikęs bei išsiuntė šveicarą namo.
Jis ten galėjo taupyt jėgas, nerizikuot, tačiau nusprendė anksčiau laiko parepetuoti šio viso teniso sezono finalą. Na - ir jam puikiai pavyko.
Dabar škoto žaidimas tiesiog puikus - darė ką norėjo ir su Rodicku, ir su Simonu, ir vakar su Fedexu, kuriam toje partijoje galiojo staigios mirties taisyklė. Nesitiki, kad jį iš vis kas čia, Šanchajuje, sustabdys.
Davydenko lošia kiek aukščiau savo galimybių ribos. Su Tsonga kiek pasisekė, nors prancūzas čia ir neatvažiavo geroje formoje. Pralaimėjimas Djokoviciui tik parodė, kad rusui dar nėra ko tikėtis čia eiti iki finalo. Laukiama tik Murray pergalė.
Šaunuolis rusas. Labai ryškiai šiandien matėsi, kad korte žaidžia tikrai pavargęs Murray. Ne tas greitis, ne tokie smūgiai ir koncentracija. Laukia labai įdomus finalas ir manau, kad Nolei šis varžovas tikrai labai neparankus.
Nesvaik, po 3 valandu vakar kovos, siandiena tikrai buvo sunku tiketis Murray tokio pat zaidimo
Cirkas vyksta 😁
Not over, 2-1 ims murray
Over
Davydenko turi imt.. 😁
As tai galvoju 2:1 uz davydenko pergale uzmesti smulkiai su 5 kofu.
;] as tai vien del to nuovargio imu 2;0 setais, panasia ir dubajuje buvo, tik maziau jis kankinosi su verdasco
3 valandas vakar su Federeriu zaide, kad nebut pavarges siandien...o Davydenko visai normaliai cia atrodo, taip pralose Djokeriui bet sugebejo jam ir viena seta sausai pakraut ...
Ka manot apie Murray minusine?
Davydenko kofas Orakule jau nukrito iki 2.55😟😟😟?