Pasirinkite laiko juostą:
rk7
A.Clement - J.Eysseric
03/04 19:00
Įdėta 2009/03/04 19:00 | 0 padėkų | 595 peržiūros
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: bet title under 21 (under 21) @-118 7/10 +5.95
Taigi susitinka jaunystė ir patirtis. Manau, šioje poroje be vargo turėtų laimėti Arnaud. Kodėl? Visų pirma, turi didesnę patirtį tenise, nebus toks pavargęs, kad leistų varžovui nugalėti, o ypač gimtojoje šalyje 😁 Manau, neverta čia kažko labai daug rašyti, nes, mano nuomone, tai yra beprasmiška. Lygiai šių dviejų žaidėjų ir taip akivaizdžiai skiriasi.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Clement 6-2, 4-1*
Yra kur nors live?
Apie ka tu cia?
Cia gi tas pats duchas, kuris skelbesi kashio pickus parduodantis 😁 😁 takart tik smagiai su sisko pasijuokem 8)
Ka karaliau manai apie sia dvikova?
Nes lygius kofus duoda, todėl ir lygūs? 😁
Asmeniškai man - lygus varžovai.
Ka nanot del recourd-vasselin?