Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
rk7

A.Clement - J.Eysseric

03/04 19:00
Įdėta 2009/03/04 19:00 | 0 padėkų | 595 peržiūros
  • Taip: 0.0%
  • Ne: 0.0%
  • Nežino: 0.0%
  • Balsų: 0

Statymas: bet title under 21 (under 21) @-118 7/10 +5.95

Taigi susitinka jaunystė ir patirtis. Manau, šioje poroje be vargo turėtų laimėti Arnaud. Kodėl? Visų pirma, turi didesnę patirtį tenise, nebus toks pavargęs, kad leistų varžovui nugalėti, o ypač gimtojoje šalyje 😁 Manau, neverta čia kažko labai daug rašyti, nes, mano nuomone, tai yra beprasmiška. Lygiai šių dviejų žaidėjų ir taip akivaizdžiai skiriasi.

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (8)

  • Clement 6-2, 4-1*

  • Yra kur nors live?

  • Apie ka tu cia?

  • Cia gi tas pats duchas, kuris skelbesi kashio pickus parduodantis 😁 😁 takart tik smagiai su sisko pasijuokem 8)

  • Ka karaliau manai apie sia dvikova?

  • Nes lygius kofus duoda, todėl ir lygūs? 😁

  • Asmeniškai man - lygus varžovai.

  • Ka nanot del recourd-vasselin?