Pasirinkite laiko juostą:
audrius852
Telekom Baskets - ALBA
06/04 00:15
Įdėta 2009/06/04 00:15 | 0 padėkų | 884 peržiūros
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: ALBA (2) @110 6/10 -6.00
Vokietijos Playoff'ai 2 rungtyens tarp siu komandu.Pirmasias laimejo telekom basket ir tai buvo gan nemazas netiketumas daug kam,plius abla lose namie.Sendien antrosios rungthnes Alba los isvykoje,bus sunkios rungtynes.Alba visa sezona rode gera sportine forma,bet ar nebus taip kaip buvo berods praejusiais metai L.rytui kai sezone demonstravo gera zaidima ir finale atrode beviltiskai pries zalgiri 😁 neveliant zodziu i vata reknuosi albos win,nors daug kas nesutiks su sia prognoze bet kiek zmoniu tiek nuomoniu,manau snd seriaj taps 1-1.
sekmes;]
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Krepsinis statomas tik Omnibete , uz lygiasias Top sporte.
Siaip noriu pasitikslint,orakule pvz statant paprasta pergale,pergale po pratesimo skaitosi ar nebesiskaito?
Nenoriu ir taip visu nervint bet as jau kelinta karta laimiu su laimes arba lygiom, si karta staciau kad telekom nepralos ir labai pasiseke
Na va kaip nesmagiai baigiasi visiems ;(
😁 topsportas padulkino. nes po pratesimo nesiskaito.
LT bendroves visus padulkino 😁
Kiek nervu
Galetu galetu 😁
Namuose jiem daug neduos.
Ai tai sitas tegul dar gauna😁 Kitose pastatyt reikes daugiau uz ALBA. Tik kazin ar duos daug namuose.
3
Iki keliu pergaliu losiama serija cia ? 😁
Tikiuos ne pyragais albai ir baigsis 😁
O zinai kodel nesakyk nepersokias per griovi OP?nes nepersokes dazniausiai pasakysi ka nors rusiskai 😁 gerai nebejuokaujam,albai nepyragai 3 kilinys ziuriu
Nepersokes griovio - nesakyk OP
Svarbu diena dave 2.10 😁
Antrajam keliniui ipusejus jau uz alba pergale bwine beduota tik 1.25 kofa.. 😁 stai tau ir masinis statymas 😁
Pirma kelinio pabaiga alba gerai sulose😁
Http://atdhe.net/7325/watch-t...kets-bonn-vs-alba-berlin su vaizdu
Uzmeciau uz alba nestambiai
Masinis statymas,nebesposijam taip 😁
Masinis statymas, telekomas laimes, tik tingiu prognoze paisyt 😁
As ir taip manau! +
Mastau mest nemazai...as irgi kazkaip galvoju kad alba islygins serijos rezultata 😁