Pasirinkite laiko juostą:
ExistenT
Djokovic - Witten
09/05 21:00
Įdėta 2009/09/05 21:00 | 0 padėkų | 674 peržiūros
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: bet title 0-8,5 2 (0-8,5 2) @-125 8/10 +6.40
Nors sio maco nugaletojas jau kaip ir aiskus,bet manau jog Witten savo ziurovu akivaizdoje rimtai pasipriesins serbui. Be to, Witten'o demonstruojama forma siame turnyre yra stulbinanti,nugaletas Andreevas 3:0 bei Gonzales 3:1,todel manau kad Wittenas turi puikius sansus atsilaikyti su tokia fora. Sekmes statantiems.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Na vis dar laikosi tikiuosi +9fora sueis..
Na va db sues jau i viena kasa pliusine nebeis..
Paimta minusine..sutinku su carmelo ir sansu cia jam nera.djokovicius nenores per daug pervargt taigi bus sistvarkyta greitai ir uztikrintai.jei imt tada hewito pliusine ten tikrai daugiau sansu jei praeiti 😁
Nematau as jam jokiu sansų
Man tai cia under 30...
Ziurejau jo rungtynes pries gonzalesa, treceme sete gonzaa turejo 2 ar 3 set pointus taciau nepasieme ir paluzo. o witten atrode tikrai nestebuklingai savo servo daznai neishlaikydavo ir budavo breikindamas gonzos. Apie Andreev tai naivu manyt kad buvo jis taip iveiktas ten tikrai su andreev pagalba viskas vyko. Ce Djoka jai rimtai bus nusiteikes tai gali baiktis ivairiai 😁
As imciau priesingai cia, aisku jai djoko nuotaika bus gera 😁