EFES PILSEN - CSKA
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: EFES PILSEN (1) @-133 7/10 -7.00
SWEIKI manau tikrai geras statymas.efes pilsen tikrai surinko gera sudety,suzaide daug draugisku varzybu sutriuskintas galatasarijus namie union olimpia ir sutriuskinta italiljos turnyra nusileista mdp tik 10tasku ce manau ner daug,kai italijoi wisus lauzo.o apie cska manau wiska gerai zinot mazai suzaista varzybu,pagrindines sudeties beweik neliko,wos gomelskio taurej istempe pries ryta,wos istempta prie proko trefl kurias galejo pralost.O EFES PILSEN tikrai turi gera sudeti ir kazka planuoja eurolygoi Bootsy Thorntonas,Igoris Rakocevičius,Danielis Santiago,Boštjanas Nachbaras,Prestonas Shumpertas,Charlesas Smithas, Kaya Pekeris.Plius dar namu sienos o turku arenos tikrai nebuna tuscios. TIKRAI STATYMAS VERTAS DEMESIO NEBLOGAS KOF 1.75.
Blet kai imi under arba foras pliusines, tai nestatyk omnibete 😁
Sveikinu kas omnibete statet,bl as omnibete under emiau pratesimas viskas supiso😁 gerai,kad tik 100lt staciau..
As ir omnibete emiau, tai sirgsim dviese 😁
Nepraėjo, gerai, kad su mažesniu kofu paemiau omnibete ;D
O dabar efes laimes, ant to topsport ir lose
Lygu , kas as sakiau, buku rezisura
Prognozes rasyt coa nera tikslo😁
As ne apie tai sakau 😁 D turejau omeny kad prognozes reikejo rasyt 😁
1,30 liko
Paziurek ankstesnius komentarus ir pamatysi kur anksciau bv jau pries varzybas sakiau,kad imsiu efeso under...tik aisku nieks neklauso tik juokiasi😁
Kiek ten laiko like? bwine rodo 5 minutes kad liko, bet nesikeicia ilgai
Man atrodo kad efes laimes 1 tasku arba lygiosios
Kur tu anksciau buvai? 😁
Eilini kart vyrai pasimovet ant buku kabliuko uzuojauta...under efeso buvo paimtas ramiausiai suejo..
Nesuprantu kiek laiko liko
Cia taip viskas surezisuota, galetu filma pastatyti,joks ekstrocensas taip foru nenuspetu , kaip bukai
Kai prasides cempionatas, tada cska gaus i skudurus kaip reikiant
Nesinervuokit,isgerkit alaus ir viskas bus gerai
Eina nx 😁 wiskas bus gerai.nenerwuokit bl
Nu ka paskutinis kelinys, cia viskas ir isaiskes
Toto , stolnikas dega? 😁
Toto , lbj daug klausymu uzduodi ir rasineji, norisi ramybes 😁
Nba yra nesamone. as viena karta bandymus dariau 😁 mesdavau uz didesnius kof po 10 lt uz kiekvienas varzybas, ten sensacijos kasdien, tai dazniausiai budavau pliuse 😁 o kai bloga diena lyderiam, tada svesti galim buvo 😁
Extra ko is skaip online dingai 😁
Ir dar apie nba , tai jau kiek teiseju sugaudyta per visa laika,del fix
Sunkei efes eina bet gal po biski po biski...
Tu teisus
Na tai nesupratom vienas kito, maniau kad nepatenkintas siom varzybom esi... na futbole lengviau suorganizuot tokius dalykus, tolabiau kad stato kelis kartus daugiau negu uz kitas sporto sakas, tai pinigai sukasi dideli, o pralaimet nera lbj sunku uztenka gola prasileist, atvirksciai negu krepsinije
As nesakau kad tas rungtynes, siais metais anglijoje apie 40 fix varzybu, kas liecia futbola, bet yra labai sunku irodyti, cia tik itarimai
Nu blet ka as tau sakiau apie savo detus kelis litus ar panasei😟 nenusisnekek... tu pasiziurek bl, futbolo varzybas kur afrikoi losia biski daugiau uzmeta ir iskarto skandalai kad papirktas matcas. o ce tau kokio lygio krepsinis, tolabiau pries eurolygos sezona. kam reik tokiu nesamoniu daryt? jau kaip issigalvoji net sunku patiket..
Tu turbut nelabai supranti realu pasauli, tu galvoji, kad tik tu pastatei keletu litu, tai aisku kad tavo litu tikrai nereikia
Nu jau nusisneki. ce tau ne A lygos futbolo varzybos... litu turi iki apsisikimo, nereik tokiom komandom skandalu del keliu litu 😁
Cia nesportas, cia korupcija
Sportas yra sportas 😁
Jei efes pralostu, ziauriai daug pinigu lazybu punktai susirinktu
Intensyviai eina varzybos, fora kazint sueis didesne, tolabiau kad meta mazai tasku... ziuresim kaip ce bus, kolkas lbj idomei 😁
Na toto mano paimtas efeso underis eina lb gerai nereikejo juoktis jai nlb gaudaisi...
Arba ce livebet lagina, arba underiai nusimato tolko tak 😁
Wel krito kof 1.55
Imk imk...😁
Imu efespilsen under 77nestambiai...
Vienas geras dalykas, kad siskauskas turi problemu su dvylikapirste zarna, tai gali jis daug nepalakstyti,nes sudai prades byreti
Kaip sekas? Manau gali but cia tik ispustas burbulas ,bet tuk tuk tuk ir sekmes 😁
Tik minusas, kad cia draugiskos rungtynes
Bl krito kofas ziaurei wisi stato
Langdonas su siska wisu warzybu neistems..
Cia tas pats variantas kaip vakar Real vs Estudiantes tikiuosi nebus
Bet po kolkas tai stabiliai vien isdaigos vyksta!
Tikiuos isdaigu nebus ir turkai gerai sulos 😁
Wisi snd meta uz efes😁
Tai su laiku vel galesi det del pavadinimo, bet ne siandien 😁
Bl nesinori deti vien del sveciu komandos pavadinimo 😁
Jau topsportw krito 1.65
Turi tikrai.Cska konkreciai neturi ka pastatyti pries Santiago ir Kasuna,Radonevicius dar tik po biski isilieja i cska zaidimo ritma.
Turi grazei sueit.mano manymu.as pats imiau win bet buciau emes 1taska fora.
Auksinis snd statymas sitas man biski kasun neisiwaziuoja bet wistiek tokio lygio zaidejas sawo parodys.topsportasdar kofa laiko bet nemanau kad ilgai...
Ai dar Tunceri ir Arslanas Enderas,sudetis gresminga.ir noras nugaleti tituluota kluba..
Turkijoj turkijoj los.
Prie sudeties dar Mario Kasuna pridet reikia 😉
siandien per priekine linija turetu Cska palauzyti,geras statymas sitas.
Tj jo.kur daugiau?😁
O tikrai turkijoj zais?
Galima imt fora 1 taskas,kof geresnis 1.85
Bl omnibetas 1.5 duoda efes
Stambiai sita.
Geras, imam
Sis iwykis dar tik buwo imestas topsporte gal kituose bendrowese bus didesnis kof.sekmes kas bandys.