Pasirinkite laiko juostą:
Senelis
Man city - Man u
11/02 16:30
Įdėta 2014/11/02 02:20 | 0 padėkų | 1169 peržiūros
- Taip: 47.8%
- Ne: 13.0%
- Nežino: 39.1%
- Balsų: 46
Statymas: Daugiau (2.5) @-167 8/10 -8.00
Derbis. Koef ne aukso kasykla, taciau ivykis labai realus. Abi komandos turi puikius atakuojancius zaidejus, bet ir turi bedu su gynyba. Man city si sezona kiekvienuose namu rungtynese praleido po 1 ivarti. Tuo tarpu man u vidutinskai praleidzia po 2 ivarcius zaidziant isvykoj. Pas svecius sugryzta Rooney, kuris turetu sudaryti smogiama puolamaja grandi su Van Persiu, kadangi Falcao traumuotas. Laukiu atviru atakuojancio stiliaus varzybu, kur komandos eis tik del pergales.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Ateme 1 pendeli tai jau tikrai is sicio
Paemes sio derbio lygiasias, laukiu grazaus futbolo 😉
Šiaip geriausia nelįst ir mėgautis futbolu, bet jei rizikuojat, tai tik Man Utd arba (0.0) bandyt Tonybet'e 2.80
Reik imti MU ir X2 ,ka ir padares esu 😁 komandos siuo metu yra panasaus pajegumo pagal susizaidima tik MC regresas ivykes yra siuo metu ir kazkas pas juos kliba tuo tarpu MU progresuoja nors po truputi ,bet progresuoja,o tokios lygiosios kaip pries Chelsea ar tapati WBA komandai tikrai ines naudingo postumio, be to derbis ir kofai fantastiski 😉
Čia laukia labai įdomios, bet kartu ir nenuspėjamos rungtynės. City prarado Silva, neaišku kaip pavyks tvarkytis be jo, bet kad trūks kūrybos, tai faktas. Over'is realus, bet prie aukšto kofo virš 4 galima smulkiau ir Man Utd pergalę pamėgint.