Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
Senelis

Barnet - Torquay

11/11 23:00
Įdėta 2014/11/11 01:18 | 0 padėkų | 1218 peržiūrų
  • Taip: 65.5%
  • Ne: 0.0%
  • Nežino: 34.5%
  • Balsų: 58

Statymas: Barnet @-110 8/10 -8.00

Negaliu nepasiulyt sio stamymo. Seimininkai ant bangos, laimejo pasktines 3 varzybas lygoj. Namie zaidzia uztikrintai, vos 2 pralaimejimai, paskutinis is ju buvo patirtas tik rugsejo vidury. Komanda zaide dviem frontais, tiek lygoj tiek FA cup'e, taciau savaitgali iskrito is pastarosios, nusileisdami namie 2 lygos komandai wycombe 1:3, kuri yra lydere 2 lygoj. Barnet sita taure buvo ne motais, beje tada ir zaide ko ne puse atsarginio suolo. Maksimali koncentracija vyksta ties vietine lyga, kurioj atrodo nesustabdomi, su 42taskais uzimama 1 vieta lentelej, ir nuo varzovu atitruke 9 taskais ( beje tik 1 komanda tiesiogiai kyla i lyga2 ). Na sveciai sezona pradejo puikiai, slave varzovus is kelio tiek isvykoj tiek namie, taciau keleta menesiu ju forma tragiska, laimetos vos 1 varzybos is 6, kas leido jiems nukristi i lenteles vidury ( tiesa turejo/turi isvyku maratona, namie si komanda atrodo zymiai geriau ). Isvykoj sugebeta pralosti tokioms kosmonautu komandoms kaip Alfreton ir Telford ( kurios tupi lenteles dugne ).
Zinant seimininku ataka zaidziant namie, kuri yra geriausia lygoj, pries viena is siuo metu blogiausia gynyba demonstruojancia Torquay komanda ( per pask. 4 isvykos varzybas praleista net 12 ivarciu ) nematau dideliu problemu seimininku pergalei.

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (10)

  • Gerai viskas eina ir kasis ir tenisas, tik jobana fule

  • darys

    Ką jie ten išdarinėja? Įmušo ir po minutės prasileido. Pz.

    Nespejo i ginyba gryst nes dar autografus ziurovam dalino po ivarcio toks vaizdas.😁)) Snd viskas priesingai eina. Pz kas per diena...

  • Ką jie ten išdarinėja? Įmušo ir po minutės prasileido. Pz.

  • Kaip greitai viltis isiziebe taip greitai ir uzgeso.😁)))

  • I subine krc 😄 gerai kad smulkiai uždejau

  • Rimta stafke dekui papliusinom draugiskai 😄

  • Ner zodziu....

  • Nu laikysim spygas 😁

  • Nu cia gal bus viena is isimciu masinio satymo 😁

  • Ziuriu masinis statymas gavosi, kofai nesveikai nukrito, visi zinom kuom masiniai statymai baigiasi, o £ uzdeta nemenkai