Neptunas - Zalgiris
- Taip: 45.1%
- Ne: 21.1%
- Nežino: 33.8%
- Balsų: 142
Statymas: Zalgiris @-167 8/10 +4.80
Neptuno forma truputeli kritus,lyginant su eurolygos sezono viduriu,kai zaidimas ejo gerai ir namuose kovesi su elitinem komandom.Taciau dabar matau kad neptunas turi silpnu vietu,tuo turetu pasinaudoti Zalgiris.Zalgiris pradziai sezono buvo pasigave gera forma,po to krito,o dabar paskutines dvejes rungtynes pries Ryta,Alba matosi kad Zal on Fire.Kiekvienose rungtynese vis nauja ginkla istrauke,pvz pries Ryta Vene,tas pats cherry isleidimas pasiteisina.Ginyba tai visa sezona veikia 100 procentu,o dabar dar dasidejus puolimui tai sakyciau Zalgiriukas tikrai stipri komandele.Neptunas labai gera komanda,bet siuo metu Zal turetu susitvarkyti su Nep ju arenoje.
Papildyta:
18 Diena rungtynes,jei galit pakeiskit.
Labai sunku nuspėti šitų rungtynių baigtį, bet visgi palaikysiu Žalgirį
Sabai as ta pati prikabines 😁
Zalgiris + rytas = +++ si vakara 😁
Žalgiris tik prieš Rytą moką žaist? Tai kaip Neptūnas buvo sutriuškintas Žalgirio ant 38 taškų?
Imat pries kelias dienas savo mylimu komandu pergales, cia panasiai kaip buvo su Lrytu pries belgus variantas, o po vakar varzybu, viskas ir toliau atrodo taip gerai ir dar su tokiu kofu?
Zalgiris tik pries Ryta zaist moka,cia sunkiai sitas😁
"Neptunas labai gera komanda" dėl šito būtų galimą ginčytis.