Pasirinkite laiko juostą:
nespelioju
Sevila - Unicaja
09/27 13:15
Įdėta 2015/09/27 12:14 | 1 padėka | 1126 peržiūros
- Taip: 33.3%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 66.7%
- Balsų: 18
Statymas: Unicaja (-2.5) @-118 8/10 +6.80
Varzybos kiek daugiau nei uz valandos todel trumpai. Draugiskos, bet visdelto del siokio tokio trofejaus. Andaluzijos taure is 1 maco. Komandu lygiai skiriasi stipriai ir nors atrodo , kad Ispanijoj baisu imti formaliai isvvykoje zaidziancia komanda,bet siandien ramiaieinu su Plazos berniukais ir manau vienaip ar kitaip jie pasims sia taure, nes Sevila mano akimis siemet bus dugno komanda Ispanijoj, o Unicaja velrimtai pretenduoja i auksciausias vietas. Tiesiog linija perdaug nuvertinanti Unicaja,turetu but 1.3 ir -7.5. Sekmes
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Kanors snd gal nuziejes dar esi?
As uzsimeciau 4 kel unmder 37.5 kazkaip ramiai manau eis
Pavedevmalaizijos tarakonai matyt...
Dabar jei ka bandyt tai antrapuse malaizu su 4.4
As jau ilindes i pergale 😁 neturiu kur trauktis
Galvoju pasimt 4kel +3.5 malaizijos. nebuna taip kad visus kelinus laimi viena komanda... ir šiaip nebeturės kur trauktis jau malaizija
Turiu 18 pliusine pries maca emiaubet ir ta jau pakibo ant klausimo
Dabar jau slidu manau neverta uz 1.83 15.5
Malaizija +15.5?
Tikrai galiir ims greiciausiai dabar -10 11kofa duoda reikia imt
As buvua pasiemes 2kel -3.5 kuveito tj suejo. sakai gali imti?
Jo 15 baige, dabar kuveitas su malaiija live reik imt malaizija 8 kofas labai dideli sansaikad laimes
Baigėsi jau?
Nu po 3kel linksmiau +11 58-47
Ir jau 39-40 malačiai unicaja!
7-0 kelinio pradzia... jau +3 , tuom irturetu baigtis sevilios pasaka
33-37 ht gauna, bet panikos jokios, laikausi savo, kad bus rami pergale minimum 7-8 pts
Kolkas apylygiai +3 uni
Kap ten reikalai?
Pirmavom 8-2 gavom atkarpa 10-0, bet isejo kuze ir pradejo tvarkyt reikalus 😁 turi but viskas ok
I twiteri chebra paraso unicajabaloncesto.com/inicio.php
As irgi per live rezultatu niekur nerandu
Kur galima sekti rezultata?
Šitas gerai atrodo! judu su tavim