Pasirinkite laiko juostą:
Marius18
Magic - Pistons
11/07 05:00
Įdėta 2009/11/07 05:00 | 0 padėkų | 502 peržiūros
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: bet title Pistons +14 (Pistons +14) @-110 8/10 +7.28
Na ss foras toks didelis tik todel kad Magic losia namuose, bet man atrodo kad Pistons siose varzybose pasispardys. reguliarame sezone Pistons didziausias pralaimejimas buvo 11 pts, o tie patys Magic pries kelias dienas buvo iveikti 85-80 Detroite. + neaisku ar los V. Carter kuris lose anakart. Todel manau turetu praeiti. Sekmes 😁
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Paziuresim
Sulose sudinas varzybas magic, daugiau tokiu stebuklu nebus ir cia bus i vienus vartus, nebent pasigailes tu vargsu
Na tavo ziniai R.Hamilton lose tik pirmose rungtynes, o T. Prince 3, abu jau tada nelose pries Magic, bet kazkaip buvo kam pakeisti, o Carter tada pelne 15 pts, manau apylygiai turetu buti ir si kart.
Be sansu, sutraiskys kaip priklauso, o fora tokia, nes nezais hamiltonas ir prince, kuriu nera kam pakeist. o vc nebuvimas tai ne tragedija