Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
Marius18

Magic - Pistons

11/07 05:00
Įdėta 2009/11/07 05:00 | 0 padėkų | 502 peržiūros
  • Taip: 0.0%
  • Ne: 0.0%
  • Nežino: 0.0%
  • Balsų: 0

Statymas: bet title Pistons +14 (Pistons +14) @-110 8/10 +7.28

Na ss foras toks didelis tik todel kad Magic losia namuose, bet man atrodo kad Pistons siose varzybose pasispardys. reguliarame sezone Pistons didziausias pralaimejimas buvo 11 pts, o tie patys Magic pries kelias dienas buvo iveikti 85-80 Detroite. + neaisku ar los V. Carter kuris lose anakart. Todel manau turetu praeiti. Sekmes 😁

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (4)

  • Paziuresim

  • Sulose sudinas varzybas magic, daugiau tokiu stebuklu nebus ir cia bus i vienus vartus, nebent pasigailes tu vargsu

  • Na tavo ziniai R.Hamilton lose tik pirmose rungtynes, o T. Prince 3, abu jau tada nelose pries Magic, bet kazkaip buvo kam pakeisti, o Carter tada pelne 15 pts, manau apylygiai turetu buti ir si kart.

  • Be sansu, sutraiskys kaip priklauso, o fora tokia, nes nezais hamiltonas ir prince, kuriu nera kam pakeist. o vc nebuvimas tai ne tragedija