Stačiau atvirkščiai ir norėjau rašyt prognozę. Su bet kokia kita komanda dažniausiai renkuosi over, bet prieš gsw DeAndrei žaist blogai, nes palaikoma sparta, dažniausiai metimus išmeta Griffin arba gynėjai. Jau anąkart dėjau už over, bet degiau, nes gal 4 įmetė. Šiandien vėl metimų/dėjimų mažai, bet dar stebuklingu jam procentu baudas sumetė ir visvien nepermušė. Peace. Kitą kartą kai žais gsw-clippers, tai vėl krausiu stambiai už Jordan underį.