Pasirinkite laiko juostą:
Some4u
Barselona - Zalgiris
12/10 23:00
Įdėta 2015/12/10 11:29 | 0 padėkų | 1526 peržiūros
- Taip: 17.9%
- Ne: 42.9%
- Nežino: 39.3%
- Balsų: 56
Statymas: Barselona (-22.5) @240 5/10 -5.00
Na ,cia daug nieko ir rasyt nereikia,uztenka zviltelti i dvi paskutines Zalgirio isvykas,vienu metu pralaimineta virs 40 tasku tiek Atenuose tiek Krosnodare.Po praeitos savaites Barselonos pralaimejimo,siandiena nores atsirevansuot sirgaliu akivaizdoje.Kas liecia Zalgirio zaidima,asmeniskai man jis klaikus,ypac puolime..Tie zaidejai,kurie turetu tempti komanda,smukdo ja dar zemiau.Taip,Zalgiris nugalejo Pinar namie,bet kas stebejo tas varzybas puikiai mate,kaip atrode turku komanda.Kaip gaila bebutu,bet manau Zalgiris siandiena vel netures nieko priespastatyti katalonams.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Fora didele, siakrt nezinau ar pritarsiu. Kad jei Barsa noretu - tai sutaskytu i viena kasa zalgiri, klausimas kiek nores pabegt, bijau, ka dnepabegtu kokiais 10-15pts ir tampysis tame tarpe taip ir nepasiekiant >20 😁
Na bus matyt senuk,Pao ir Loko nebegdami smarkiai po 30 atsege😁 Zinoma,fora nemaza,todel ir patikimuma tik 5 daviau,ziuresime😁
Fora didele, siakrt nezinau ar pritarsiu. Kad jei Barsa noretu - tai sutaskytu i viena kasa zalgiri, klausimas kiek nores pabegt, bijau, ka dnepabegtu kokiais 10-15pts ir tampysis tame tarpe taip ir nepasiekiant >20 😁