Pasirinkite laiko juostą:
ylla
Neptūnas - Žalgiris
06/03 19:00
Įdėta 2016/06/02 15:54 | 0 padėkų | 1168 peržiūros
- Taip: 52.8%
- Ne: 25.0%
- Nežino: 22.2%
- Balsų: 72
Statymas: Žalgiris @-200 10/10 +5.00
Imu Žalgirio pergalę, nes:
-Vasara atostogų metas ir nesinori dirbti, tai galioja ir žalgiriečiams. Žalgirio pergalės atveju , beliktų laimėti dar vienas rungtynes Kaune ir baigti seriją savo mieste .
-Po pergalės Kaune, dabar turėtų būti kaip ir pakilimas ir noras tą patį padaryti ir Klaipėdoj, tuo pačiu atsilyginant už pralaimėjimą.
-Pralaimėjimo atveju , bus nemalonių kalbų apie pardavinėjimą rungtynių ir pan., plius labai prailgėtų serija.
-Pakankamai aukštas koeficientas rizikuoti.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
87 : 86 Neptunas ims
Ar ne iki 3 pergaliu zaidze?
Iki 4 pergalių 😁
Ar ne iki 3 pergaliu zaidze?
Stiprus argumentai cia ziuriu pas tave 😄
"Pralaimėjimo atveju , bus nemalonių kalbų apie pardavinėjimą rungtynių ir pan., plius labai prailgėtų serija." Čia kurie perka, o kurie parduoda ? 😁
Kofas tikrai aukštas 😁))))) vienas aukščiausių šiame dešimtmetyje😁))))