Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
ylla

Neptūnas - Žalgiris

06/03 19:00
Įdėta 2016/06/02 15:54 | 0 padėkų | 1168 peržiūros
  • Taip: 52.8%
  • Ne: 25.0%
  • Nežino: 22.2%
  • Balsų: 72

Statymas: Žalgiris @-200 10/10 +5.00

Imu Žalgirio pergalę, nes:
-Vasara atostogų metas ir nesinori dirbti, tai galioja ir žalgiriečiams. Žalgirio pergalės atveju , beliktų laimėti dar vienas rungtynes Kaune ir baigti seriją savo mieste .
-Po pergalės Kaune, dabar turėtų būti kaip ir pakilimas ir noras tą patį padaryti ir Klaipėdoj, tuo pačiu atsilyginant už pralaimėjimą.
-Pralaimėjimo atveju , bus nemalonių kalbų apie pardavinėjimą rungtynių ir pan., plius labai prailgėtų serija.
-Pakankamai aukštas koeficientas rizikuoti.

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (6)

  • 87 : 86 Neptunas ims

  • teklex

    Ar ne iki 3 pergaliu zaidze?

    Iki 4 pergalių 😁

  • Ar ne iki 3 pergaliu zaidze?

  • Stiprus argumentai cia ziuriu pas tave 😄

  • "Pralaimėjimo atveju , bus nemalonių kalbų apie pardavinėjimą rungtynių ir pan., plius labai prailgėtų serija." Čia kurie perka, o kurie parduoda ? 😁

  • Kofas tikrai aukštas 😁))))) vienas aukščiausių šiame dešimtmetyje😁))))