Pasirinkite laiko juostą:
gerdicita
Djokovic - Murray
06/05 16:00
Įdėta 2016/06/05 14:36 | 0 padėkų | 1335 peržiūros
- Taip: 50.0%
- Ne: 25.0%
- Nežino: 25.0%
- Balsų: 8
Statymas: Mažiau (Breiku mace 9.5 maziau) @-118 10/10 -10.00
Na sitas man isties geras. Netikiu, kad cia gali buti 10 breiku. Pries metus cia pat zaide 5 setus ir padare 9 breikus. Romoje 3 breikai, Madride 6, cia jau per daug buvo mano galva. Visu pirma cia tokiam totalui manau reiktu 5 setu, kad overintu ir tai turetu visuose po 2 breikus but. Jeigu zais 3 ar 4 setus eis su vejeliu. Siaip cia laukiu 3-1 rezultato ir 6-8 breiku. Sekmes
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Nu jo...,finale tikejausi visai kitokio reginio.. Geriau jau medis Karlovic cia butu😄
Pralostas statymas, bet manau buvo geras, Djokas pavede baisiai su paskutiniu padavimu pralaimetu savo...
Prapistas sitas
Graudu zet, Murray neturi tiesiog jegu finalui sitam. Bet dar kas baisiau tai, kad pradejo nervintis, didelis vaikas pasidare. Su tokiu nusiteikimu is vis nelieka sansu net pabreikint
Tragiskas muray sugadino visa finala su tokiu zaidimu 😄
Nebutu drakonas Djoko draugas,manau jis ta Us Open ir Wimbli matytu kaip savo ausis 😁
As tai ziurovu vietoj nusvilpciau ji,bilietai juk nepigus,o ziuret kaip jis tinkla drasko irgi nekazka 😁
Kolkas 30 ;DDD
Dar ne vakaras iki 40 turetu datemp 😄
Cia ir 31😡
Kiek jis Eroru jau padare?😄
Kolkas 30 ;DDD
Kiek jis Eroru jau padare?😄
Jop jop jop. Kainavo pinigu Murejus sits turnyra. Kiek pries jo eita vis issikapstydavo. Dabar uz ji - net sansu nera
Murray tai apakes koks balvonas
Cia tikrai pz....😄 geriau jau cia Wawa butu ,nors prie tinklo butu tasku parinkes,esu isitikines idomesnis finalas butu buves😁
Apsiverkelis tas murray, tuoj raudot prades, obuolys nu i n...
Tvarkingai iskart atiduos. Kam cia ta intriga
Murray tai apakes koks balvonas
Oj 4, o ne 5 😄
Na idomu kas 5 sete vyks 😁 6-2 bus? 😁
Pagal logika 6-3 turetu😄
Na idomu kas 5 sete vyks 😁 6-2 bus? 😁
4 pradzioi ;D. Manau 7-5 Djoko arba tb
Na jau manau galima ramiai isijungt koki filmuka 😁) panasu,kad ir overis cia neeis😁
Na idomu kas 5 sete vyks 😁 6-2 bus? 😁
Is 4bp nei vieno nepaimt. Niiiice
Memle tas Murray,ne jam laiminet tokius turnyrus,buvot teisus😁
Na jai Dlokas laimes RG tai visiskai jau atsipalaiduos😁 Tada manau dar geriau uzlos😁)
4sete kova bus nuozmesne garantuoju
Pats bp isvis neapgina. Taip ir nepasiema 😄 jokiu prosvaiciu 😁
Jeigu toks scenarijus kaip ir dabar ,tai be problemu😁)
Speju ramiai ir 4a seta pasiims 6-1/6-2
Oj oj oj 😁 graudu
Keista,Murray taip gerai lose 1 sete,o taip staigiai krito 2 ir 3 sete 😁
Nu jo dabar cia dar ir sitas statymas realus atrodo, idomu ar istems 175 minutes 😄 o fora tai jau ate
Be prosvaisciu siandien. Net foros nepadengs 😁
Patems😁macas tesiasi
Eismas viena kriptim
Patems😁macas tesiasi
Baisiai baisiai 😁
Nu ble, ng murejus ir foros net nepatems. Graudziai 2am sete....
Sita seta manau Djokas pasiims,supykes labai jau atrodo 😁) o veliau jau vel kaposis
1.72......
Na halvojau lygiai bus po 1.85 kokius
1.78 tas pats s... 😉
Kiek dabar uz dziokeri duoda?
1.72......
Kiek dabar uz dziokeri duoda?
Ateitis , tai griebk Live 1.75 kofas manau geras jeigu esi taip isitikines.
Sita seta atiduos. Po jo dar geresnis bus 😁
Ateitis , tai griebk Live 1.75 kofas manau geras jeigu esi taip isitikines.
Siaip as pats noreciau,kad Djokas laimetu RG,bet jeigu buciau emes,tai buciau minimum + skoto arba net win
Vyrai baigiam iliuzijas.
Ims tas Djokas sunkiau ar lengviau bet ims 😁
Na paziuresim😁 bet kad kapoklynas geras laukia tai faktas😁
Blem,kad tik koks lietus nesugadintu tokio maco
Vyrai baigiam iliuzijas.
Ims tas Djokas sunkiau ar lengviau bet ims 😁
Na taip tik su situ gali but, kad pramazinau. Nu jeigu 3-0 Murray laimetu tai butu WOW.
Vargu kad 3-0😄 ,bet jeigu laimetu,tikrai nenustebintu manes😁
Na taip tik su situ gali but, kad pramazinau. Nu jeigu 3-0 Murray laimetu tai butu WOW.
Na jei atvirai man nesuvokiami tokie kofai finale 1.30 pries 3.50😁 +3.5 tai cia ramiu veidu atjos ,175 minutes manau turetu irgi,nes cia 3 setais vargu ar uzsibais kieno nors pergale
Na cia bus idomu dabar jeigu pirma seta pasiims Murray 😁
Na turiu pasiemes Murray +3.5, 175.5 min over ir breiku under , tai kolkas tik su sitais blogai atrodo. Aisku tenise viskas gali buti is fantastikos ribu...
Jei statyciau,buciau emes isvis pergale Murray😁 Pagaves jis belenkokia forma dabar ir nezinau ar sutiksi ar ne,bet manau ir truputi istvermingesnis tenisinkas
Na turiu pasiemes Murray +3.5, 175.5 min over ir breiku under , tai kolkas tik su sitais blogai atrodo. Aisku tenise viskas gali buti is fantastikos ribu...
Murray laksto kaip patrakes uz kiekvieno kamuoliuko kabinasi😁 Gali but toks scenarijus,kad pats dabar breiku padarys,o veliau prisilakstes pats bus bus breikinamas
Na taip pradzia labai prasta, bet dar cia niekas neaisku 😁
As jokiu budu nesakau,kad cia kazkas aisku,tiesiog salau kad nekokia pradzia
Na taip pradzia labai prasta, bet dar cia niekas neaisku 😁
Pradzia gera,2 geimai 2 breikai😁
Paziuresim😉
Pinoi 11.5, aisku dabar jau pamustas kofas. 9.5 50/50 betas