Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
gerdicita

Djokovic - Murray

06/05 16:00
Įdėta 2016/06/05 14:36 | 0 padėkų | 1335 peržiūros
  • Taip: 50.0%
  • Ne: 25.0%
  • Nežino: 25.0%
  • Balsų: 8

Statymas: Mažiau (Breiku mace 9.5 maziau) @-118 10/10 -10.00

Na sitas man isties geras. Netikiu, kad cia gali buti 10 breiku. Pries metus cia pat zaide 5 setus ir padare 9 breikus. Romoje 3 breikai, Madride 6, cia jau per daug buvo mano galva. Visu pirma cia tokiam totalui manau reiktu 5 setu, kad overintu ir tai turetu visuose po 2 breikus but. Jeigu zais 3 ar 4 setus eis su vejeliu. Siaip cia laukiu 3-1 rezultato ir 6-8 breiku. Sekmes

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (59)

  • Nu jo...,finale tikejausi visai kitokio reginio.. Geriau jau medis Karlovic cia butu😄

  • Pralostas statymas, bet manau buvo geras, Djokas pavede baisiai su paskutiniu padavimu pralaimetu savo...

  • Prapistas sitas

  • Graudu zet, Murray neturi tiesiog jegu finalui sitam. Bet dar kas baisiau tai, kad pradejo nervintis, didelis vaikas pasidare. Su tokiu nusiteikimu is vis nelieka sansu net pabreikint

  • Tragiskas muray sugadino visa finala su tokiu zaidimu 😄

  • Nebutu drakonas Djoko draugas,manau jis ta Us Open ir Wimbli matytu kaip savo ausis 😁

  • As tai ziurovu vietoj nusvilpciau ji,bilietai juk nepigus,o ziuret kaip jis tinkla drasko irgi nekazka 😁

  • ateitis

    Kolkas 30 ;DDD

    Dar ne vakaras iki 40 turetu datemp 😄

  • Cia ir 31😡

  • Some4u

    Kiek jis Eroru jau padare?😄

    Kolkas 30 ;DDD

  • Kiek jis Eroru jau padare?😄

  • Jop jop jop. Kainavo pinigu Murejus sits turnyra. Kiek pries jo eita vis issikapstydavo. Dabar uz ji - net sansu nera

  • orakulastopsport

    Murray tai apakes koks balvonas

    Cia tikrai pz....😄 geriau jau cia Wawa butu ,nors prie tinklo butu tasku parinkes,esu isitikines idomesnis finalas butu buves😁

  • Apsiverkelis tas murray, tuoj raudot prades, obuolys nu i n...

  • Tvarkingai iskart atiduos. Kam cia ta intriga

  • Murray tai apakes koks balvonas

  • Oj 4, o ne 5 😄

  • gerdicita

    Na idomu kas 5 sete vyks 😁 6-2 bus? 😁

    Pagal logika 6-3 turetu😄

  • gerdicita

    Na idomu kas 5 sete vyks 😁 6-2 bus? 😁

    4 pradzioi ;D. Manau 7-5 Djoko arba tb

  • Na jau manau galima ramiai isijungt koki filmuka 😁) panasu,kad ir overis cia neeis😁

  • Na idomu kas 5 sete vyks 😁 6-2 bus? 😁

  • Is 4bp nei vieno nepaimt. Niiiice

  • Memle tas Murray,ne jam laiminet tokius turnyrus,buvot teisus😁

  • Na jai Dlokas laimes RG tai visiskai jau atsipalaiduos😁 Tada manau dar geriau uzlos😁)

  • 4sete kova bus nuozmesne garantuoju

  • Pats bp isvis neapgina. Taip ir nepasiema 😄 jokiu prosvaiciu 😁

  • Jeigu toks scenarijus kaip ir dabar ,tai be problemu😁)

  • Speju ramiai ir 4a seta pasiims 6-1/6-2

  • Oj oj oj 😁 graudu

  • Keista,Murray taip gerai lose 1 sete,o taip staigiai krito 2 ir 3 sete 😁

  • Nu jo dabar cia dar ir sitas statymas realus atrodo, idomu ar istems 175 minutes 😄 o fora tai jau ate

  • Be prosvaisciu siandien. Net foros nepadengs 😁

  • Some4u

    Patems😁macas tesiasi

    Eismas viena kriptim

  • Patems😁macas tesiasi

  • Baisiai baisiai 😁

  • Nu ble, ng murejus ir foros net nepatems. Graudziai 2am sete....

  • Sita seta manau Djokas pasiims,supykes labai jau atrodo 😁) o veliau jau vel kaposis

  • ateitis

    1.72......

    Na halvojau lygiai bus po 1.85 kokius

  • 1.78 tas pats s... 😉

  • Some4u

    Kiek dabar uz dziokeri duoda?

    1.72......

  • Kiek dabar uz dziokeri duoda?

  • gerdicita

    Ateitis , tai griebk Live 1.75 kofas manau geras jeigu esi taip isitikines.

    Sita seta atiduos. Po jo dar geresnis bus 😁

  • Ateitis , tai griebk Live 1.75 kofas manau geras jeigu esi taip isitikines.

  • Siaip as pats noreciau,kad Djokas laimetu RG,bet jeigu buciau emes,tai buciau minimum + skoto arba net win

  • ateitis

    Vyrai baigiam iliuzijas.
    Ims tas Djokas sunkiau ar lengviau bet ims 😁

    Na paziuresim😁 bet kad kapoklynas geras laukia tai faktas😁

  • Blem,kad tik koks lietus nesugadintu tokio maco

  • Vyrai baigiam iliuzijas.
    Ims tas Djokas sunkiau ar lengviau bet ims 😁

  • gerdicita

    Na taip tik su situ gali but, kad pramazinau. Nu jeigu 3-0 Murray laimetu tai butu WOW.

    Vargu kad 3-0😄 ,bet jeigu laimetu,tikrai nenustebintu manes😁

  • Na taip tik su situ gali but, kad pramazinau. Nu jeigu 3-0 Murray laimetu tai butu WOW.

  • Na jei atvirai man nesuvokiami tokie kofai finale 1.30 pries 3.50😁 +3.5 tai cia ramiu veidu atjos ,175 minutes manau turetu irgi,nes cia 3 setais vargu ar uzsibais kieno nors pergale

  • Na cia bus idomu dabar jeigu pirma seta pasiims Murray 😁

  • gerdicita

    Na turiu pasiemes Murray +3.5, 175.5 min over ir breiku under , tai kolkas tik su sitais blogai atrodo. Aisku tenise viskas gali buti is fantastikos ribu...

    Jei statyciau,buciau emes isvis pergale Murray😁 Pagaves jis belenkokia forma dabar ir nezinau ar sutiksi ar ne,bet manau ir truputi istvermingesnis tenisinkas

  • Na turiu pasiemes Murray +3.5, 175.5 min over ir breiku under , tai kolkas tik su sitais blogai atrodo. Aisku tenise viskas gali buti is fantastikos ribu...

  • Murray laksto kaip patrakes uz kiekvieno kamuoliuko kabinasi😁 Gali but toks scenarijus,kad pats dabar breiku padarys,o veliau prisilakstes pats bus bus breikinamas

  • gerdicita

    Na taip pradzia labai prasta, bet dar cia niekas neaisku 😁

    As jokiu budu nesakau,kad cia kazkas aisku,tiesiog salau kad nekokia pradzia

  • Na taip pradzia labai prasta, bet dar cia niekas neaisku 😁

  • Pradzia gera,2 geimai 2 breikai😁

  • Paziuresim😉

  • Pinoi 11.5, aisku dabar jau pamustas kofas. 9.5 50/50 betas