Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
gedmis

R. Federer - Verdasco

11/23 01:00
Įdėta 2009/11/23 01:00 | 0 padėkų | 1384 peržiūros
  • Taip: 0.0%
  • Ne: 0.0%
  • Nežino: 0.0%
  • Balsų: 0

Statymas: bet title verdasco +4.5 (verdasco +4.5) @-118 5/10 -5.00

Antroji dikova.

sis pasirinkimas buwo padarytas ne vien del sito maco, atsimenu kaip pries geleta savaiciu keikdavaus kai paimdavau djoko 2:0 pries wawrinka ar panasei... mano mastymas budawo nu gali tie istraukt tikrai wawrinka bet setas ne jam.. ir pralosiau tada, o praloses pagalvojau ka as durnas mintyse galvojau kad wawrinka istrauks iki 1tie o uz jo +4.5 kofas buwo 1.85.. tai va pasimokes is klaidu sugalvojau sitoki varianta😁

taigi verdasko atrodo moka zaisti tenisa ir bent savo padavimus tai jis pasiema. domumo delei paziurejau kada siemet jis buwo gaves daugiau nei +4.5 ir tai buwo tik3kartus per metus!! 1 pries murray ant hardo. 2,3 ant grunto nuo monacko(ten jis patyre trauma) ir nadalio, taip kad jis tikrai gali istraukt +4.5
o federeris atrodo pasiruoses jam sueikti sia galimybe, pastaruoju metu straglina, abu tarpusavio macus siais metais verdasko+4,5 butu laimejas 😁
tik nepastatykit per daug pinigu... ;D
laukiu nuomoniu, sekmes 😉

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (15)

  • Issiliek Hakeri issiliek

  • Dievas federeris duchas kestukas

  • Duchas Ispanas ar Dievas Federeris ? 😁

  • Duchas tas jusu ispanas

  • Kolkas graziai

  • "pastaruoju metu straglina" - tipo stringa ar kazkas su sweikata? 😁 rimtai nesupratau, padek 😁

  • GERAS SITAS,SENAI NUZIURETAS,KAIP IR POTRO PLIUSINE,SIANDIEN EINU SU ABIEM PLIUSINEM..

  • Va cia jau kitas reikalas aiskiai pervertintas fedexas...pritariu sitam verta paimti...

  • Ir priesininkas ne under dogas, reikia kad nando suzibetu ir pamatysi labai ilga agresyvu maca 😁 nes gintis ne vienas nemegsta 😁

  • Stengsiuos mosikuot su plakatu 😁 D na siaip labai pasiseke man. mano favoritas tenise yra federeris o kaip istrauke burtus ir suzinojau kad ziuresiu federerio maca tai laimes pilnos kelnes 😁

  • Taip ir maniau kad radijatoriau patirsi ta malonuma pajaust gyvu varzybu, ziurek kad per pagrindini monitriu tave parodytu 😁

  • As laukiu gero anglu mokinimosi... ://

  • Na ziuresim kaip ca bus 😁 laukiu gero maco 😋

  • Megsta nemegsta jis ta seta nuleis bet gaves daugiau nei ant 4 game siemet yraa 3kartus 😁

  • Na siaip tai sutinku federeris paskutniu metu neziba o verdasco neblogai atrodo...bet cia vel nuleis koki seta netyciom verdasco ir pzdc...megsta jis labai d daryt rizikuoja daug ant antro padavimo 😁 is sito maco nedesiu isvis nieko nes galiu pasigyrt kad viska ryt stebesiu tiesiogiai is o2 arenos taigi sita maca noriu pziuret nestatydamas ir atsipalaidaves 😁