R. Federer - Verdasco
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: bet title verdasco +4.5 (verdasco +4.5) @-118 5/10 -5.00
Antroji dikova.
sis pasirinkimas buwo padarytas ne vien del sito maco, atsimenu kaip pries geleta savaiciu keikdavaus kai paimdavau djoko 2:0 pries wawrinka ar panasei... mano mastymas budawo nu gali tie istraukt tikrai wawrinka bet setas ne jam.. ir pralosiau tada, o praloses pagalvojau ka as durnas mintyse galvojau kad wawrinka istrauks iki 1tie o uz jo +4.5 kofas buwo 1.85.. tai va pasimokes is klaidu sugalvojau sitoki varianta😁
taigi verdasko atrodo moka zaisti tenisa ir bent savo padavimus tai jis pasiema. domumo delei paziurejau kada siemet jis buwo gaves daugiau nei +4.5 ir tai buwo tik3kartus per metus!! 1 pries murray ant hardo. 2,3 ant grunto nuo monacko(ten jis patyre trauma) ir nadalio, taip kad jis tikrai gali istraukt +4.5
o federeris atrodo pasiruoses jam sueikti sia galimybe, pastaruoju metu straglina, abu tarpusavio macus siais metais verdasko+4,5 butu laimejas 😁
tik nepastatykit per daug pinigu... ;D
laukiu nuomoniu, sekmes 😉
Issiliek Hakeri issiliek
Dievas federeris duchas kestukas
Duchas Ispanas ar Dievas Federeris ? 😁
Duchas tas jusu ispanas
Kolkas graziai
"pastaruoju metu straglina" - tipo stringa ar kazkas su sweikata? 😁 rimtai nesupratau, padek 😁
GERAS SITAS,SENAI NUZIURETAS,KAIP IR POTRO PLIUSINE,SIANDIEN EINU SU ABIEM PLIUSINEM..
Va cia jau kitas reikalas aiskiai pervertintas fedexas...pritariu sitam verta paimti...
Ir priesininkas ne under dogas, reikia kad nando suzibetu ir pamatysi labai ilga agresyvu maca 😁 nes gintis ne vienas nemegsta 😁
Stengsiuos mosikuot su plakatu 😁 D na siaip labai pasiseke man. mano favoritas tenise yra federeris o kaip istrauke burtus ir suzinojau kad ziuresiu federerio maca tai laimes pilnos kelnes 😁
Taip ir maniau kad radijatoriau patirsi ta malonuma pajaust gyvu varzybu, ziurek kad per pagrindini monitriu tave parodytu 😁
As laukiu gero anglu mokinimosi... ://
Na ziuresim kaip ca bus 😁 laukiu gero maco 😋
Megsta nemegsta jis ta seta nuleis bet gaves daugiau nei ant 4 game siemet yraa 3kartus 😁
Na siaip tai sutinku federeris paskutniu metu neziba o verdasco neblogai atrodo...bet cia vel nuleis koki seta netyciom verdasco ir pzdc...megsta jis labai d daryt rizikuoja daug ant antro padavimo 😁 is sito maco nedesiu isvis nieko nes galiu pasigyrt kad viska ryt stebesiu tiesiogiai is o2 arenos taigi sita maca noriu pziuret nestatydamas ir atsipalaidaves 😁