Suarez Navarro - Halep
- Taip: 33.3%
- Ne: 16.7%
- Nežino: 50.0%
- Balsų: 36
Statymas: Suarez Navarro @253 7/10 -7.00
Siandiena stebejau maca Halep-Babos,sios dvi merginos vos ant koju pastovejo po maco,tiek Halep,tiek Babos.Siu merginu gabaritu lygininti nereik,Babos vos ne dvigubai didesne uz Halep,taciau niekuom nenusileido istvermes mace,vienu momentu atrode ,kad Halep nukris,bet visgi gale 3 seto nuovargis paeme Babos.Dabar rumune tures kur kas judresne,istvermingesne ir mano manymu taktine prasme gerense zaideja.Sios merginos buvo jau 10 kartu susitikusios,pergaliu -pralaimejimu santykis lygus,viena kita gerai pazysta.Jeigu anksciau ispane galima buvo vadinti grunto specialiste,tai siuo metu ji labai neprastai juda ir ant hard dangos,ka ir rodo rezultatai.Halep nemegsta zaisti ilgu tasku,ko nepasakysi apie ispane,kurios arkliukas ir yra taktinis zaidimas,kamuoliuko laikymas zaidime.O ilgus taskus rumunei zaisti teks,vienas dalykas ji neturi stipriu smugiu,todel todel teks taktiskai aplosinet ,o toks zaidimas kaip jau minejau yra parankus ispanei.Antras dalykas,taip pat jau minetas,kad siandiena Simona atidave be galo daug jegu ,3 sete tiesiog ramstesi i rakete.Tuo tarpu Navarro be dideliu kliuciu nugalejo ruse,kuri zaidzia atakuojanti tenisa.Zodziu,ivertinus aplinkybes,kofai mano galva turetu buti kaip minimum apilygiai.
Isiminkit chebra sita aborigena ateiciai😁
*** kale atrino ir atidave iskart
Atsibreikino ir vel nuleidzia savo, *** jei i snuki uzvaziuot uz tokius prikolus reiktu
Ziauru ,atrodo kaip su vaiku lostu...
Ne viskas cia jau pi...zda aborigenui ,kaip tycia tiek klaidu snd..
Nesuprantu kaip ji cia zaidzia snd.. Tas pacias klaidas daro ir toliau stovi atkisusi savo dantis kreivus
Su savo tuo backandu visada i outus kala
Kaip tycia snd berniukas ivis 0 visiskas
Man net +4.5 nesueis,ka kalbet apie pergale😄
Pati suarez jau pradedama padususi buvo😄
*** nu niekada daugiau nelysiu i bobu tenisa
Nieko,manau 2 sete uzjudes😁,Halep visada stipriai startuoja,bet veliau nudusta
Kvaisa ta navaro,kam breikina,jei savo padavima atiduoda is karto... apgailetina