Pasirinkite laiko juostą:
ecka
Ferer - Stepanek
12/04 22:00
Įdėta 2009/12/04 22:00 | 0 padėkų | 726 peržiūros
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: bet title Stepanek 3-2 in sets (Stepanek 3-2 in sets) @580 5/10 -5.00
Stepanek siuo metu zaidzia puikiai.Turi gera serva gerai zaidzia prie galines linijos.Ferer pastaruoju metu rezultatai tikrai nekokie ir apskritai jis siame turnyre turejo nedalyvauti o dalyvauja tik del to kad verdasco turi problemu su traumomis.Taigi manau kad Stepanek turetu cia pasiekti pergale
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Prapiso savo padavima pimpanekas
Gruntas
Vsio zopa
Aha, tai kokia cia danga?
Cia nera tiebreak..geras 😁
Tiebreak
O kokia cia danga skaitosi ?😁
Paskutiniam sete gal koks vienas geimas buvo kad nebutu 40-40 😁
Niekaip nepavyksta stepanek laimeti breakpoint..o tiek progu turi...Aisku ir Ferer turi
Ziurek dar uztaikysi 😁
Toks kofas gadina nervus 😁
Pizda puse valandos geima zaidzia 😁