Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
ecka

Ferer - Stepanek

12/04 22:00
Įdėta 2009/12/04 22:00 | 0 padėkų | 726 peržiūros
  • Taip: 0.0%
  • Ne: 0.0%
  • Nežino: 0.0%
  • Balsų: 0

Statymas: bet title Stepanek 3-2 in sets (Stepanek 3-2 in sets) @580 5/10 -5.00

Stepanek siuo metu zaidzia puikiai.Turi gera serva gerai zaidzia prie galines linijos.Ferer pastaruoju metu rezultatai tikrai nekokie ir apskritai jis siame turnyre turejo nedalyvauti o dalyvauja tik del to kad verdasco turi problemu su traumomis.Taigi manau kad Stepanek turetu cia pasiekti pergale

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (12)

  • Prapiso savo padavima pimpanekas

  • Gruntas

  • Vsio zopa

  • Aha, tai kokia cia danga?

  • Cia nera tiebreak..geras 😁

  • Tiebreak

  • O kokia cia danga skaitosi ?😁

  • Paskutiniam sete gal koks vienas geimas buvo kad nebutu 40-40 😁

  • Niekaip nepavyksta stepanek laimeti breakpoint..o tiek progu turi...Aisku ir Ferer turi

  • Ziurek dar uztaikysi 😁

  • Toks kofas gadina nervus 😁

  • Pizda puse valandos geima zaidzia 😁