Pasirinkite laiko juostą:
elfinsavvv
R. Federer - N. Davydenko
01/08 19:30
Įdėta 2010/01/08 19:30 | 0 padėkų | 1387 peržiūros
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: N. Davydenko (22.5 over) @-118 10/10 -10.00
Susitinka 2 turnyro Qatar Exxon Mobil Open favoritai. Federeris pirmoji pasulio rakete zaidzia protinga atakuojanti zaidima, kuris parankus N. Davydenko. Pats Davydenko turi puiku padavima, jo paduodamus geimus bus labai sunku laimeti netgi Federeriui. Abu tenisininkai siame turnyre lose po 3 matchu, Federeris juos laimejo atitinkamai 2:0 2:0 ir vakar jam teko pavargti prie latvi, rezultatas 2:1, o pirmieji varzovai buvo silpni. Davydenko visas kovas laimejo rezultatais 2:0, sunkesne buvo tik pries Ivo Karloviciu, kur teko zaisti 2 tie breikus. Matau 3ju setu dvikova ir bent 2 tie breikus, todel statymai praeis labai lengvai. 22.5 +.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Siaip kistis nenoriu, bet 80-2 😁 sugalvok dar taip
Palyginima tikrai ne koki pasiemei.Sekmes visiems , kad ir ka pasirinktumete finale
Tu pirmaudamas, tarkim, krepsinyje 80-2 po triju keliniu pries kazka, 4ta keliny taip pat triuskintum jy? fuxas cia ir tiek, wiskas ka troickis isspaude, Nadal jau pasijuto nugaletoju ir atsipalaidawo
Po to jis dar sako ,kad ne per ji atsiranda gincai...Sekmes tau lazybose
Neismanelis 😁
Ble kai vieno geimo bereikia iki pergales nusprende atsipalaiduoti ? nebespank tu
Nu nesakau kad buta reik statyt uz davydenko pries nadali 2:0 bet kelias desimtis litu bandyt werta manau tikrai 😁
Pzdc Pabreikino 😁 nu ir? atsipalaidawo ir nuleido wiena geima..
Atsiprasau, viena
Ble antram sete Nadal pirmaua 5/0 o baige seta 6/3 tai du kartus pabreikino ji..Nieko gero tada Nadaliui pries Davyda.Tikejaus , kad geriau zaidzia
Radijatoriau kartoja nadali.. tai pas ka galvos nera ant peciu 😁
Kartoja nadalio maca per eurosporta
AAAaaaaaaaAA einu nusisaut su duru rankena
Bet tik fede suzaidzia geresne atkarpa ir iskart davydui problemu yra..
Nu ne 10/10 bet turi eit su nadaliu jei zais tai 2:0 😁
Is tikruju chebra pazhejau statsus tai davydenko pries 3 metus tik ant hardo nadaliui pralose. 😁 o siaip 4 kart is eiles laimejo.
Idomu kokius kofus duos rytojui...As nesu ten analitikias kazkoks , bet tikrai nepatariu imti Davydo
😁 beda nu
Gan easy kaip ir turejo but dabar su nadaliu 2:0 😁
Zajbis davedenko bobai.Atvaziuoja , paploja savo rankytem nusisypso ir turi ka nori 😁
Jo gerai cia juliau pasakei apie davydenko boba 😁 matosi tokia barakuda atvaziuoja paploja ir pinigu maisas yra 😁
Nu ble dabar fede tikiuosi paims. gyvybes ir mirties setas
6:4 ar 6:3 ?
Juliau as ne piktai ar psiepianciai cia bet paprasciausiai cia ir kvailam aisku juk kad nebus tokio maco iraso...😁 turi tam galva ant peciu kad galvotum 😉
Ryt Nadal 1000/1000 pasijuoksit po maco 😁
Nu edwux per daug jau isijautei 😁
Nu kam reikia taip mandrai sneket ? Neuztenka pasakyti : ne nera juliau..
Oi edwux edwux 😁 juliau ka tu cia dbr nusikalbi kas tau cia wimbledono finalas 5 setu buvo kad irasa rodytu ar kas? 😁
Bet manyti aisku galima daug 😁
Nu seip maniau bus 6:4 6:3 kazkas tokio.
As ir neklausiu kur live yra 😁 As klausiu ar ymanoma kazkur paziureti ta maco irasa ?
Edwux tai cia gal galvojai davydenko pergale bus 6:1 6:1 ar kaip cia? 😁 svaigsti ir nejauti kaip svaigsti 😁
Kaip tik wiskas eina kaip ir buwo galima tiketis tik maniau lengwiau cia davydenko ims nu bet yra kaip yra...
Ziauru. nesitikejau kad taip shuda mals fede.
Fede gal apsirges ar kas jam yra 😁 klaidos vaikiskos 😁
Juliau atsibusk jei dar miegi tas macas jau senai pasibaiges 😁
Ne nu as irgi nesakau kad cia simtu procentu taip bus bet jei cia sueina su nadaliu reiks jau stambiau truputuka imt davydenkos 2:0 o kaip bus taip bet jei kofas geras bus rizikuot verta manau.
O neina niekaip paziuret nadal troicki maco ?
Va sito vietoj su edwux tenka sutikti ten davy 2:0 gali nugaet nadali 😁
Jei cia ims davydenko 2:0 tai pries nadali 2:0 irgi ims 😁
Mldcs da breika ipiso davys 2 sete
😁 ) tai vat kaip tik jis bus favoritas finale vien del to kad nebuvo jam ka veikt ir bus nepavarges. tikiuosi fede iseis ir su dideliu kofu bus galima nadalio pergale pasiimt. nes dazniausiai favoritu laiko rogeri tokiuose finalo macuose.
Satkuti matem visi ta o forma o gal tu nematei pries kokio lygio varzovus jis zaide? 😉
Nemanau, kad jei iseis davydenko bus overis. gal nematet nadalio formos?
Atdhe.net as ant pirmo ziuriu
Numeskit linka kas nors be per kur ziuriu visur stringa...
Jei davydas siandiena iseina ir zais su Nadal tai va ten bus over 30 turbut 😁
Todel kad cia 60/40 galimybes. galima ten koki 50 litu uzmest uz rusa bet apie koki jus cia stambuma snekat ?ir dar 2-0? 😁 paaiskinkit man durnam 😁
Mldcs davydenko varyk taip ir toliau!
Gal ir neis 2:0 bet kofas tai tikrai nesamoningas tope buwo 5.5 tai ir uzmeciau 😁
Radijatorius tai aisku ir kofas geras 😁
O kodel negalima buvo imti stambiai davydenko ? Radijatoriau ?
Edwux stambiai davydenko 2:0 reikejo imt? 😁 tau su proteliu viskas gerai ? 😁 sako stambiai davydenko 2:0 reikejo imt 😁 D
Cia jam ne gulbis 😁
Ne nu as smulkiai tik paemes davydenko 2:0 bet tai gera pradzia dziugina aisku kad dar visko gali but bet pagal zaidima matos kad zaidimas atitinka rezultata
Svarsciau kas geriau over ar pliusine visgi paimiau over manau,eis abu...netikiu kad davydenka ims sausa pergale
Ir berrer siandien atrurins wawrinka 😁
Turetu atrurint ta federeri 😁
Taigi pradzia tik.. o tu jau kaifuoji 😁
Jei cia ka imt tai tik davydenko 2:0 stambiai reikejo 😁
2,7 uz davy buvo
Koks kofas buvo su Davydenko
As +3,5 davy
Gal kur yra transliacija?
Tai taip bet matem kaip vakar zaide su gulbiu 😁 as tai paemes davydenko 2:0 ir tikiuos kad sueis 😁
H2h 11:1 federerio naudai 😁 apie kokias jus chia davydenko pergales dar kalbat..
Davydenko 2:0 manau gan easy 😁
Geras pasirinkimas..
Tai imk paprasta pergale...
Apsimoka sudubliuoti Federerio pergales 2-0 ir 2-1 😁 nesitikiu tikrai Davydenko pergales
Na cia kova tai virs tikrai apsimoka overi imt
Vlds65 ne gyvenu, tik lankausi
Cia tik Davydenko pliusinė arba jo pergalė
Nebus cia jokiu tie break'u
Kaip manot del nadalio under 18.5 ?
Pas tave geros akys 😁 nebent siuo metu Katare gyveni, tada dar suprantama ...