Pasirinkite laiko juostą:
gedmis
rodik - cilic
01/26 02:00
Įdėta 2010/01/26 02:00 | 0 padėkų | 1025 peržiūros
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: bet title ower 41 (ower 41) @-118 9/10 +7.65
Zaidejai puikiai pasiema savo padavimus receivai pries juos 25% sunku prabreikinti tikiuos bent 1 tie breiko ir kad cilic pasiims bent seta 😉 trukumas tas kad daro daug neisprowokuotu klaidu cilicius todel manau 8/10cia rodikas laimes
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Tas pats del potro federeri nunese , tai cia nera rimto argumento ;D
bet roddickas kaip lose pries gonza tai galejo gauti laisvai
Cilicius kaskart vis auksciau uzkopia us del potro ji sustapde manau cia rodikas tai padarys. man nepatinka kad jis padare 76 klaidas tuo tarpu rodikas 16 kazkur... per 5 setus.. tai va 😁
Manau kad cilic laimes ;D Roddickas pazek kaip su Gonzo lose😟 Gonzo galejo nunesti ji bet gale suda malti pradejo , su teisejais losti pradejo "duok duok pitaka" 😁 DD normalu? Roddic laimes sunkiai nebent
o cilic nupiso wawrinka , nupiso Del potro 😁 jamsiu cilic pergale ir kokius 250LT mesiu 😁 sekmes p.s cia tik savo nuomone issakiau