Djokovic - Goffin
- Taip: 14.3%
- Ne: 42.9%
- Nežino: 42.9%
- Balsų: 7
Statymas: Djokovic (2-0) @100 8/10 -8.00
Taip ,Djokas is 2 zaistu macu atidave po seta ir galima sakyt buvo netoli pralaimejimo,bet paziurekim pries ka zaide.Simon namie ant molio zaidzia visada gerai + Simonas Djokui neparankus, moka zaist pries serba ir jau ne pirmas macas kaip jie kapojasi iki paskutinio .Ziurejau ta maca,prancuzas trauke beveik kamuoliukus kaip magnetas ,viska grazindavo. Djokovicius tokiu labai nemegsta . Su Busta neziurejau maco,bet situo vyruku taip pat neabejoju ir manau suzaide gera maca. Goffinas nemegejas ilgai ping pongint,atakuoja pats astriai,o serbas tokius megsta.Zodziu ,manau Djokovicius iverts viska protingai,zinodamas ,kad greiciausiai laukia Rafa finale ir stengsis kuo greiciau uzbaigt maca.
Nu i *** nesikeikiant :\
Grybavimo ypatumai 😁
Susigriebė iškart vaizdas kitas
Sunkiai grynai jam ten
Galvojau kad Djokas geriau atrodis 😁 bus 3 setai garantuotai..
Kad stafkė nepaeis jau aišku, bet ir su rafa ar susitiks nepanašu su tokiu žaidimu
Panasu kad tikrai nesusitiks😁
Kad stafkė nepaeis jau aišku, bet ir su rafa ar susitiks nepanašu su tokiu žaidimu
Su Rafa finale nesusitiks, jei abu laimes siandien, tai pasimatys jau pusfinalyje.
Supratau,dekui uz pataisyma
Su Rafa finale nesusitiks, jei abu laimes siandien, tai pasimatys jau pusfinalyje.