Napoli yra geresne komanda uz Leipzig ir net nepamatuojamai geresne bet jie nera geresni kai specialiai pralaimi varzybas nes pirmas varzybas pralaimejo specialiai ir pralaimeti turetu ir sitas arba jeigu laimes tai ne tokiu skirtumu kad patektu i kita etapa nes jie nenori ten patekti tycia nes sita lyga tik eikvoja jegas ir gali traumu nereikalingu atsirasti per zaidima joje. Gali ir vel isleisti antra sudeti todel as lauksiu iki pat kol paskelbs kas zais pas Napoli.