Sveikinu visus inter gerbejus, rungtynes tikrai labai dailios buvo 😉 nesitikejau kad inter gali tiek musti ir dar i barsai vartus. 😁 taciau 3 - 1 ir manau inter bus kitam etape 😁 taigi sveikinimai dar karta, kas statet uz si iviki 😉