Pasirinkite laiko juostą:
Tomas855
Valmiera - Nevėžis
10/15 21:30
Įdėta 2010/10/15 11:31 | 0 padėkų | 1303 peržiūros
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: bet title Nevėžis win (Nevėžis win) @-108 10/10 +9.30
Nu ka nevezis vakar nukale rock, o valmiera gavo nuo rock 20 tasku, tai nevezis turi neblogus sansus pasiimti pergale. turi zaideju neblogu todel viskas bus gerai
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Kokia dar intrigele, tomai cia unitu uzsivarei neblogai ;DD
60-70
Intrigele bsk nervina
Jau man darosi baisu 😁
O kaip graziai atgijo viltis underiui 😁
Ble ..ble..ir nevezio underis jau nesueis turbut...
Ignai is kur tokia neapykanta? 😁
42:19 rykit smegma urodai, pydarai
😁
Amaras8 atsiusiu, duok nr........
Na jum sukos issigimeliai kas uz ta valmiera dejot, urodai jus blet
Gera pradžia - pusė darbo. 😁 D Truputi nesupratau kodėl kofai pradėjo kilt už Nevėžį antroj dienos pusėj.. Prigriebiau -1 su geru kofu dienos pradžioj.
Pizda, galejau dadet dar ir Valmieros underi i dubli su TTU, gerai atrode toks dublis, bet nesurizikavau, o cia jau 100% abu eis. 😐
Tu ziuriu geras livescoras, gal sms atsiusi?
11-27 😁
Jei tu tikiesi, kad jie ir toliau metis dvitaskius 90 procentu, tai tada ant 60 laimes.
11-20 tie tavo graudalai y viena kasa pisa latvius
Ble per anksti nuejau ir Valmiera paimiau su 1.92, dabar 2.10, pamatysit pis ta Nevezi, kaip galima uz tokius graudalus deti isvykoje ir zaidziant 2 dienas is eiles.
Taip ziauriai gal nesuvalgys 😁
😁 kad nelb.
Newezis - federeris
valmiera soderlingas
Neveziui bus labai sunku paimti dvi is eiles pergales isvykoje. Visiskai nera atsarginio suolo, komanda tempia keli zaidejai. Nuovargis gali pakisti koja
Nedeks jei mama ziures warzybas ir pasirgs ;D
Degs su tai kedainiais snd visi man atrodo..
Vakar nukale tai siandien jie jau padangej...10/10 cia juk sportas nesvaikit nesamoniu....
O kas cia tau neimanomo? gi parasiau nerezultatyvi pergale. siaip is tikruju tai underiu dbr labaiu tikiu nei pergale, bet paskubejau biski nes ryte topsportas nedave dar tasku o uz pergale koef krito greitai tai padejau ant pergales. siaip under gerai lb atrodo bet neinvestuosiu daugiau i sitas rungtynes. uzteks jau kiek padejau
Kaip tu gali imti vienos komandos pergale ir jos under?
Tikiuosi ne, vienintelis dalykas del ko gali pralaimeti tai nuovargis po vakar rungtyniu ir keliones
Valmiera laimes.
O del koef kritimo tai jo, kai staciau buvo 2.13 bet kol suvedziau kodus tai pasidare 1.93, o dbr ziuriu 1.87..
Nu tie siauliai po rudurio tai nzn nzn, nuvyle jie mane
Kaip siauliu pliusine?
Antrose krepšinio turnyro Liepojoje rungtynėse "Nevėžio" krepšininkai įveikė "Liepojos Lauvas" ekipą rezultatu 87:72. Cia sio sezono draugisku rungtyniu rezas. Sutinku, tik nuovargis nepakistu koja 😁
Taip greit krinta kofas?
Http://bbl.net/index.php/b19s...bWVzLm1haW4mZ19pZD0xNzYx