Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
Zygimantas

Partizan -- Žalgiris

11/26 00:45
Įdėta 2010/11/24 00:46 | 0 padėkų | 1314 peržiūrų
  • Taip: 0.0%
  • Ne: 0.0%
  • Nežino: 0.0%
  • Balsų: 0

Statymas: bet title Žalgiris WIN (Žalgiris WIN) @2.210 8/10 -8.00

Mūsų Žaliai balti yra ant bangos. Nukovę Rytą tikrai neturėtų stabdyti savo traukinio Belgrade. Tiesa, Partizanai taip pat demonstruoja gan neblogą žaidimą. Tiesa, mano atveju, labiau remiuosi patriotizmu, tikėjimu savo komanda ir žinoma atsižvelgiu į jų formą. Sėkmės

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (19)

  • Beviltiskas komentaras ;/

  • ACIU ZALGIRI NAXUI KAD PRADEJOT PRAPIST 600 LITU 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

  • DEKUI PARTIZANUI KAD PADEJO NEMAZAI LEIMET😡😡!!😁 ddddd

  • Manau nepasigailesiu jog dejau uz partizana

  • Gal ir abi komandos demonstruoja gera zaidima,bet zalgiris daug geresne komanda ir partizanui nepades ner namu sienos

  • Kyla kofas blem

  • Tik Zalgiris win, nematau sansu partizan, tikras malonumas bus juos nukalt ju paciu arenoj😡😡😡!!

  • Jai zalgiris nesusimaus per pirma kelinuka kaip jis megsta tada bus atkaklus macas manau, bet butu geriau, kad solidziai imtu zalgiris nuo pat pradziu, bet ne visat norai sutampa su realybe 😁

  • As uz pratesima panasiai

  • As uz partizana panasiai pastaciau😁 D

  • Pashnekekit jus man dar ,ash uz zalgiri pastaciau 300 lt ;D

  • Cia geriau i sy maca nekist litu , nes partizanas belgrade gali iveikti bet ka...

  • Zalgiris laimes

  • As ir taip manau jog senndien zalgeriui neis todel imsim partizana...

  • Zalgiris - lose...

  • Ryta nukove nes jis visiskai beviltiskas buwo tad didelio pliuso cia nera

  • Lazybose remiesi patriotizmu ? idiotas

  • Tai būtent ir paskaityk ką rašau : Tiesa, mano atveju, labiau remiuosi patriotizmu, tikėjimu savo komanda ir žinoma atsižvelgiu į jų formą. ..

  • Visiškai jokiu argumentų nepateikei kodėl būtent reikia statyti už Žalgirį...šioms rungtynėms geriausiai atrodo bendras underis.