Pasirinkite laiko juostą:
Zygimantas
Partizan -- Žalgiris
11/26 00:45
Įdėta 2010/11/24 00:46 | 0 padėkų | 1314 peržiūrų
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: bet title Žalgiris WIN (Žalgiris WIN) @2.210 8/10 -8.00
Mūsų Žaliai balti yra ant bangos. Nukovę Rytą tikrai neturėtų stabdyti savo traukinio Belgrade. Tiesa, Partizanai taip pat demonstruoja gan neblogą žaidimą. Tiesa, mano atveju, labiau remiuosi patriotizmu, tikėjimu savo komanda ir žinoma atsižvelgiu į jų formą. Sėkmės
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Beviltiskas komentaras ;/
ACIU ZALGIRI NAXUI KAD PRADEJOT PRAPIST 600 LITU 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡
DEKUI PARTIZANUI KAD PADEJO NEMAZAI LEIMET😡😡!!😁 ddddd
Manau nepasigailesiu jog dejau uz partizana
Gal ir abi komandos demonstruoja gera zaidima,bet zalgiris daug geresne komanda ir partizanui nepades ner namu sienos
Kyla kofas blem
Tik Zalgiris win, nematau sansu partizan, tikras malonumas bus juos nukalt ju paciu arenoj😡😡😡!!
Jai zalgiris nesusimaus per pirma kelinuka kaip jis megsta tada bus atkaklus macas manau, bet butu geriau, kad solidziai imtu zalgiris nuo pat pradziu, bet ne visat norai sutampa su realybe 😁
As uz pratesima panasiai
As uz partizana panasiai pastaciau😁 D
Pashnekekit jus man dar ,ash uz zalgiri pastaciau 300 lt ;D
Cia geriau i sy maca nekist litu , nes partizanas belgrade gali iveikti bet ka...
Zalgiris laimes
As ir taip manau jog senndien zalgeriui neis todel imsim partizana...
Zalgiris - lose...
Ryta nukove nes jis visiskai beviltiskas buwo tad didelio pliuso cia nera
Lazybose remiesi patriotizmu ? idiotas
Tai būtent ir paskaityk ką rašau : Tiesa, mano atveju, labiau remiuosi patriotizmu, tikėjimu savo komanda ir žinoma atsižvelgiu į jų formą. ..
Visiškai jokiu argumentų nepateikei kodėl būtent reikia statyti už Žalgirį...šioms rungtynėms geriausiai atrodo bendras underis.