Wisiskai netiketas rezultatas bent man 0 - 2 😁 netikejau kad bus bent vienas įvartis bet K. Mitroglou parode kad Panionios nera luzeriu komanda kad ir ši ekipa gali imusti 😁 greitas 19 min imustas ivartis buvo mane ibaugines 😁 bet sveikinu kas statėt 😉