Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
t0t0

Benetton - Alba

01/18 03:00
Įdėta 2011/01/18 18:12 | 0 padėkų | 850 peržiūrų
  • Taip: 0.0%
  • Ne: 0.0%
  • Nežino: 0.0%
  • Balsų: 0

Statymas: bet title Benetton -2.5 (Benetton -2.5) @-154 10/10 +6.50



Benetteno namie yra labai galingi ir sy sezona,jau irdoe ne karta!Vien pasako,kad namie Euro cup 0 pralaimejimu.Ir vos nenugaleta Mdp!Alba,kaip ir sakai senai neturejo,gero priesininko,plius kelione.Nu man cia tik Benetton.Diena kof buvo 1.75

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (7)

  • Kaip apgailetinai overiuka bendra susiko man...

  • Drasiai uz benetona

  • Mipas juoda diena buvo,be to skirk italijos lyga nuo eurocup koks svarbumas varzybu jiem,galvok ka sneki vienos varzybos nieko nereiskia jei ziuresi pries ka laimejo o pries ka ta laimejo nieko gero nebus 😁

  • Cia tik alba su pliusu

  • Atsiprasau

  • Kokia pepsi?Kazka sumaisiai 😁

  • Koks cia dienos statymas?Pirma minusas, kad tops superstatyma duoda, antra Alba pirmame etape 2 kartus ir namie ir isvykoj ( 79-73, 79-62) nugalejo Pepsi, pries kuriuos sekmsdieni Benettonas krito nemie ( 67-90 ) Lega a rungtynese.Trecia Benetton Italijoje is 5 paskutiniu rungtyniu sugebejo laimeti 1 😁 Kam idomi mano nuomone patarciau i sitas rungtynes nelisti