Pasirinkite laiko juostą:
t0t0
Benetton - Alba
01/18 03:00
Įdėta 2011/01/18 18:12 | 0 padėkų | 850 peržiūrų
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: bet title Benetton -2.5 (Benetton -2.5) @-154 10/10 +6.50
Benetteno namie yra labai galingi ir sy sezona,jau irdoe ne karta!Vien pasako,kad namie Euro cup 0 pralaimejimu.Ir vos nenugaleta Mdp!Alba,kaip ir sakai senai neturejo,gero priesininko,plius kelione.Nu man cia tik Benetton.Diena kof buvo 1.75
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Kaip apgailetinai overiuka bendra susiko man...
Drasiai uz benetona
Mipas juoda diena buvo,be to skirk italijos lyga nuo eurocup koks svarbumas varzybu jiem,galvok ka sneki vienos varzybos nieko nereiskia jei ziuresi pries ka laimejo o pries ka ta laimejo nieko gero nebus 😁
Cia tik alba su pliusu
Atsiprasau
Kokia pepsi?Kazka sumaisiai 😁
Koks cia dienos statymas?Pirma minusas, kad tops superstatyma duoda, antra Alba pirmame etape 2 kartus ir namie ir isvykoj ( 79-73, 79-62) nugalejo Pepsi, pries kuriuos sekmsdieni Benettonas krito nemie ( 67-90 ) Lega a rungtynese.Trecia Benetton Italijoje is 5 paskutiniu rungtyniu sugebejo laimeti 1 😁 Kam idomi mano nuomone patarciau i sitas rungtynes nelisti