Pasirinkite laiko juostą:
smodis
Perlas - Nevezis
01/22 17:00
Įdėta 2011/01/22 14:26 | 0 padėkų | 641 peržiūra
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: bet title Perlas -3,5 (Perlas -3,5) @-115 7/10 +6.09
Na ka. Krapiko nustekentas nevezis, pries beveik viska pralaiminti Perla. Visgi perlo zaidimo kreive kyla aukstyn. Zaidejai geresni. Manau perlui snd bus sunku stabdyti viena zaideja - tai Dimsa. Su visais kitais gynyboje turetu tvarkytis. Siksnius su Diliu komandoje jau turetu jaustis geriau, o ir komanda juos jau turejo siek tiek geriau pazinti. Manau kad perlas snd namuose iskovos labai svarbia pergale didesniu nei 3,5 tasku skirtumu.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Tai bbl.net livescore
Numeskit live score
Gal vaizda turit? 😁 jo krapikui atejus viskas parenta trajakais 😁 dėlto ir gavo nuo adakrio nes mete daugiau tritaskiu nei kad dvitaskiu 😁 o nevezio centras Cresnaru - jam kai uzein aarba zaidzia arba visiskai durniu volioja 😁 bet kolkas nevezis laikosi 😁
Slezas irgi kol kas nezaidzia,tai po krepsiu vienas Dylis liko.Geriausia kai Dylis buvo atsisedes,kazin kas tada buvo vidurio puolejas siksnius ar bendzius😁 Bet aisku Krapikas toks kiaurias,kad tuo nesugeba pasinaudot,Nevezis swaido trajakus 3/17 vietoj to,kad per prieki zaistu😉
Nu sunkiai perlui be aukstaugiu zaist... tikejausi geriau eisis... nu bet reik palaukt...
Dylis buvo su nagliu atvares ir i nevezio kase imete 28 taskus 😁 kas nuo to laiko pasikeit ekad i kit aekipa perejo 😁
As Nevezi imiau, bet nezinojau kad Alijevo nebus.
Kas siksniui atsitiko??
Pas Perla nera priekines linijos,tik Slezas su Dyliu.Issibauduos bent vienas ir siautes po krepsiu Dimsa su Cresnaru.
Nevėžis neatsivežė nei R.Alijevo, nei L.Brazdauskio, kurie komandoje 2 ir 3 pagal rezultatyvumą. Įžaidėjo pozicijoj skylė nemaža - T.Rakauskas tikrai ne tokio lygio kaip R.Alijevas, o V.Čižauskas vos prieš kelias dienas atvyko į komandą. Taip, kad turėtų Perlas imti čia užtikrintai.
Beto kiek kart buvo susitike su perlu neveziui sunkiai sekdavos zaisti 😁 ir su normaliu treneriu 😉 cia labai realu