Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
smodis

Perlas - Nevezis

01/22 17:00
Įdėta 2011/01/22 14:26 | 0 padėkų | 641 peržiūra
  • Taip: 0.0%
  • Ne: 0.0%
  • Nežino: 0.0%
  • Balsų: 0

Statymas: bet title Perlas -3,5 (Perlas -3,5) @-115 7/10 +6.09

Na ka. Krapiko nustekentas nevezis, pries beveik viska pralaiminti Perla. Visgi perlo zaidimo kreive kyla aukstyn. Zaidejai geresni. Manau perlui snd bus sunku stabdyti viena zaideja - tai Dimsa. Su visais kitais gynyboje turetu tvarkytis. Siksnius su Diliu komandoje jau turetu jaustis geriau, o ir komanda juos jau turejo siek tiek geriau pazinti. Manau kad perlas snd namuose iskovos labai svarbia pergale didesniu nei 3,5 tasku skirtumu.

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (11)

  • Tai bbl.net livescore

  • Numeskit live score

  • Gal vaizda turit? 😁 jo krapikui atejus viskas parenta trajakais 😁 dėlto ir gavo nuo adakrio nes mete daugiau tritaskiu nei kad dvitaskiu 😁 o nevezio centras Cresnaru - jam kai uzein aarba zaidzia arba visiskai durniu volioja 😁 bet kolkas nevezis laikosi 😁

  • Slezas irgi kol kas nezaidzia,tai po krepsiu vienas Dylis liko.Geriausia kai Dylis buvo atsisedes,kazin kas tada buvo vidurio puolejas siksnius ar bendzius😁 Bet aisku Krapikas toks kiaurias,kad tuo nesugeba pasinaudot,Nevezis swaido trajakus 3/17 vietoj to,kad per prieki zaistu😉

  • Nu sunkiai perlui be aukstaugiu zaist... tikejausi geriau eisis... nu bet reik palaukt...

  • Dylis buvo su nagliu atvares ir i nevezio kase imete 28 taskus 😁 kas nuo to laiko pasikeit ekad i kit aekipa perejo 😁

  • As Nevezi imiau, bet nezinojau kad Alijevo nebus.

  • Kas siksniui atsitiko??

  • Pas Perla nera priekines linijos,tik Slezas su Dyliu.Issibauduos bent vienas ir siautes po krepsiu Dimsa su Cresnaru.

  • Nevėžis neatsivežė nei R.Alijevo, nei L.Brazdauskio, kurie komandoje 2 ir 3 pagal rezultatyvumą. Įžaidėjo pozicijoj skylė nemaža - T.Rakauskas tikrai ne tokio lygio kaip R.Alijevas, o V.Čižauskas vos prieš kelias dienas atvyko į komandą. Taip, kad turėtų Perlas imti čia užtikrintai.

  • Beto kiek kart buvo susitike su perlu neveziui sunkiai sekdavos zaisti 😁 ir su normaliu treneriu 😉 cia labai realu