Techasas - Rūdupis
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: Rūdupis (2) @-200 7/10 +3.50
Sveiki, mano akimis ganetinai neblogas staymas yra is LKL susitinka Techasas - Rūdupis. ši sezona ekipos susitiko jau 5 kartus ir visus 5 kartus pergale svente Rūdupis. Jauna ambicinga ekipa tikrai nelauks 3 maco kureme gali nutikti visko, todel ekipa stenksis jau laimeti si maca ir baigti serije 2 - 0. pirmasis atkrintamųjų varžybų mačas baigesi 76 - 62 visas rungtynes kontrole Rūdupis. Beto ekipu sudetis labai skiresi manau visi zinot kad Rūdupi zaidžia puse zalgirieciu kurie yra rungtyneve zalgiri, yra ir ryto atstovu ekipa tikrai siekia kuo aukstesniu tikslu o Panavezio ekipa tik per klaida pateko i atkrintamas. kuriose nors ir pasipilde Dimsa bet priekine linije tikrai slipnesne nei kad prienu ekipos cia tik Rūdupio pergale, sekmes.
Tingiu as cia jum aiskinti nei jus cia skaitysit bet apie ta panevezi tiek zinau kad neverta cia ausint burnos ate paneveziui nes jis jau iskrito sveikinu kas statet 😁 76 - 64
Pralaimeta. susitvarkyk.
statymai.com/?id=63&us=70706
Prajuokinai neužauga.
Na tehaso priekine tikrai geresne.o rudupio izaidejai sustresni.tik kai tokia konkurencija tai geriau kokio lipkeviciaus under paimt
Patiko man tas su priekine linija 😁 raso zmogus bele tik rasyt, raso ka nori matyt o ne kaip yra 😁
Is doru zaideju tik ezerskis 😄 nusipeizejo
Tu cia didziausia klaida, o ne Techasas, ir jei Ezerskis senelis tai tu bobute, geriau paziurek kiek jam metu.Tik Kedainiu agurkas gali tokia prognoze rasyti, su savo kaimo komanda kuri net nepateko i plyoffus 😄
Rudupio priekine linija kaip tik yra labai silpna o ne techaso ir turi jie tikrai daug geru zaideju ,tikrai nera vieno zaidejo komanda ,bet siap sutinku prienai atrodo geriau ir turi laimeti
Nu nesutikciau ,kad techaso priekine linija bloges,juk yra Silinskis,Valukonis,Dimsa,Volkus,tad manau kad Panevezieciu ji netgi stipresne
Na bet ir klaidu rasybos...
Techas per sezona suzaide kelias rungtynes geras 😁 bet seip tai nieko doro is zaideju nera na taip sakysi ezerskis gaal vienas, panevezio izaidejes senelis pagal jaunima nespeje Centras bijo eiti po kase jiem tikrai kelias varzybas pasiseke 😁 taip treneris vienas geresniu komandoje bet daugiau as ten nieko nematau 😁 pripazink pats kad ten jie per klaida atsidure tokioje aukstoje paozicijoje 😉 turejo buti max 8 o ne 6 😁
Panavezio ekipa tik per klaida pateko i atkrintamas
As jokios klaidos ce nematau.Techasas buvo tikrai vertas pakliuti i atrintamasiai ir tai irode geru savo zaidimu